Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam végleg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, az utóbbi hónapba nagyon egymásra találtunk, egész nap chateltünk, találkozni ritkán találkoztunk mert szinte minden napra volt valami programja (vagy csak nem akart találkozni velem). Én elejétől fogva többet akartam tőle mint barátság, ezt így 1-2 hét után észre is vette, megbeszéltük és azt mondta hogy ő neki most egy kis időre elege van a fiúkból, de még átgondolja (most ezt nem tudom hogy azért írta-e mert tényleg így van vagy csak elejétől fogva nem akart semmit tőlem). Beszélgettünk tovább, néha kicsit veszekedtünk, akkor mindig mondta hogy nem akar elveszíteni, mert szinte a bátyja vagyok már, mindent megbeszél velem stb. Az utolsó 1 hétben viszont már nagyon szerelmes voltam bele, és mivel ő neki elég sok fiú barátja van, meg járt is már nem egy sráccal (kavart is 2-3 fiúval...) ezért szinte 2 naponta elég szar kedvem volt és ezt észre is vette, aztán mondta hogy előző nap átgondolta az egészet, és nem akar tőlem most többet mint barátság, de később lehet akar majd. Aztán megbeszéltük hogy akkor tartunk szünetet, de itt már nem annyira erősködött hogy ne "hagyjam el", de szinte semmi smileyt meg ilyesmit nem írt, meg nem tudom, elég fura volt az egész. Végén amikor lebeszéltük hogy oké akkor felfüggesztjük a kapcsolatot, akkor is csak pár szavakba válaszolgatott arra amit írtam (elég sokat), és ezzel eléggé kérdéses lett bennem hogy most akkor tényleg ennyire fontos voltam-e neki vagy csak nem akart megbántani? 1 hete hagytuk abba kb., azóta talán talált egy fiút akivel kezd jóba lenni, de holnap műtik a csajt, és nagyon parázik tőle, gondoltam írok neki egy sms-t hogy hiányzik és még mindig szeretem. Szerintetek jó ötlet? vagy mit csináljak? próbáljam végképp hagyni? (ne azt nézzétek hogy fuu facebook meg chat meg minden, normális válaszokat írjatok légyszi.) 16f

2014. júl. 31. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindeképp írj neki sms-t, fog neki örülni és meg fogja jegyezni!!
2014. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja meg annyit még hozzá, hogy mondta hogy szerinte jól nézek ki, meg hogy a zöld színű szem szerinte a legszebb (nekem is zöld van). de ezeket is talán csak azért mert én is nagyon sokszor bókolgattam meg ilyesmi
2014. júl. 31. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, de ha csak elrontja a kedved, akkor szerintem hagyjad.

Aki igazán akar, az nem teketóriázik, hogy látni akar-e, beszélni akar-e veled.

2014. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!