Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 eves lany vagyok, es meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 eves lany vagyok, es meg nem voltam szerelmes! Ez normalis?! Vagy mindenkinel maskor jon?!

Figyelt kérdés

#meg szerelmes
2014. aug. 2. 09:09
1 2
 1/17 Kerida ***** válasza:
100%
Nem kell pánikolni a legtöbb embernél 17-20 éves korában jön a szerelem. Előtte nem nagyon szokott jönni a szerelem, mert még gyerekek vagytok. Ilyenkor az a gyakoribb még, hogy a szerelembe vagytok szerelmesek ezért hiszik azt, ha tetszik valaki az már szerelem.
2014. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
még nagyon fiatal vagy a szerelmet pedig nem tanítják az iskolákban és mivel nemsoká jön egy időszak ami a mai gyerekeknél szokás de a szülőknek nem fog tetszeni nah majd utána meg lesz az a várva várt szerelem.
2014. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nálad lehet később jön
2014. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Sz*pj le,és a fellegekben FOGSZ JÁRNIII!13/f.Perverzséget félretéve!,teljesen normális.majd pár év mulva azt irod,h nemtom kit válasszak kozoluk x-et vagy y-t vagy stb..xd.általában ien korban inkább csak fellálngolás van.De nem 100%-ban.en mondjuk 2 lányba vagyok szerelmes,de ez is 'inkább' vonzódás,vagyhogy meg b*sznám mind2-őt.

Még van idő nyugiii még gyerek vagy.(én is) úgyhogy ezzel még ráérsz.inkább a tanulásra figyelj addig,mert pl ha megteccik valaki akkor 'általában' a fiúk azt is nézik,h ne legyen azért ,hülye' az illető.13/f

2014. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5 te nem vagy normális:D
2014. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok,nem mintha 'csak' az okosságot nêznék,de azêrt a 'normális' fiúk is azt nézik.szval ne legyél 'hülye'.Nem értettem felre a kérdést,tudom h nem ezt kérdezted,csak leirtam ezt is :D.szval NORMÁLISS
2014. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem arra gondoltam...13évesen megba_sznál 2 csajt na az már durva,de a te dolgod:)
2014. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Aztán még az írásáról nem is beszéltünk mennyire durva :D
2014. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 azon már meg sem lepődök h egy 13éves kanos barom nem tud írni,ezek után szerintem 40éves f_aszmániás is lehet,már bocs a kifejezésért:D
2014. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!