Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy belém soha senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy belém soha senki nem volt szerelmes, soha nem volt párkapcsolatom, azt jelenti, hogy valamiben kevesebb vagyok, mint a többi ember?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnét veszed, hogy senki se volt beléd szerelmes? Lehet inkább csak nyuszi volt és nem merte bevallani. Amúgy nem, nem vagy kevesebb.
2014. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,csak még nem jött el a nagy szerelem az életedben. :)

Ne görcsölj rá,előbb-utóbb jön az. :)

2014. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Hány éves?

2014. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22, lány.
2014. aug. 1. 11:25
 5/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Ezt egyrészt nem tudhatod biztosra,másrészt nem jelenti azt,csak egyszerűen nem találtál szerencsésen fiúkat.
2014. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért lennél már ettől kevesebb ?!


Ezt elég gyorsan el kéne felejtened és bízni magadban, nem volt párkapcsolatod ? nem is próbálkoztak vagy te utasítottad el a jelentkezőket ? Minden esetre nem vagy kevesebb mint a többi ember.

2014. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
figyi mindenkinek lesz párja /annyi a lényeg hogy legyél nyitott,őszinte és járj szórakozni,társaságokba,ismerkedj, mert a szobádban nem talál meg a nagy ő az tuti, nyilván ha kicsit csunyább vagy a közízlés szerint akkor nem a topmodell csajoknak fogsz tetszeni hanem a kicsit kevésbé szépeknek akiknek meg nem jut a menő srácokból... :D én most néztem facebookon hogy az egyik csajszinak /aki sztem atom ronda volt gimiben de még az/ most lett barátja... szóval mindenki megtalálja a foltját :D csak mondom:légy ápolt,közvetlen,nyitott mások felé,járj társaságokba vagy szerezz barátokat, ismerkedj, én kb minden csajt akinek bejöttem vagy még gimiből mert ugye ott össze voltnunk zárva kb vagy barátaim barátai által ismertem meg :D de ha srác vagy akkor írj privátban lehet tudok tippeket adni, de ha csaj vagy akkor is írhatsz mert ugy is tudok csak talán nehezebb dolgom lesz egy kicsit :D 20/f
2014. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
ja látom h lány és már 22 éves :D húú írj nyugodtan segithetek ha elég nyitott vagy, de igazából magadban keresd a hibát hogy mitől lehet ez ami van, és ne bánkódj ezen hanem javitsd ki próbálj változtatni :) segits magadon és Isten is megsegít :D /na meg én is ha írsz :D /
2014. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg szeretni, ebben problémáid lehetnek. Ellenőrizheted ezt Lauster, Fromm, Buscaglia könyvei segítségével, amelyek a szeretetről szólnak.
2014. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

huuu ezt a kérdést én is kiírhattam volna,szívemből szóltál!!


22F

2014. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!