Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti osszejonnetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

Csak a divat erdekli, az oltozkodes, a sminkeles, szereti a masikat kipletykalni, csak a bulin jar az esze, minden nap a helyi kavezoban ulnek az ismeroseivel, meg strandra szokott menni, elvegzett egy ovonkepzot, de ennyi. Ezen kivul mas irant nem erdeklodik. Neha megnezi a kedvenc sorozatait(edes kis hazugsagok, meg ilyesmit).

Lehet egy ilyennek hosszu tavon tervezni egy olyan pasinak, aki tulajdonkeppen inkabb muveszlelek.


2014. aug. 2. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A művészek sosem százasok egészen szóval lehet hogy nekik jó az ilyen csaj. Nekem nem kéne mivel az ilyen önimádó beképzelt libáktól a falra tudnék mászni :) 24/F
2014. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó hát ez tipikus pláza cica. Aki kb ez "jaj cscs-cs igen aztán jött a pasim és így ezt meg ezt csináltuk" a műkörmökkel meg minden. Ez semmi extra.


Meg elég jó szülei lehetnek, hogy futja neki napi kávézásra.

2014. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem.
2014. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dolgozik, mint ovono, mellette pedig gyerekeket vallal, akiket tanit. (bar errol is hallottam egyet s mast)
2014. aug. 2. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem valószínű,hogy összejönnék ilyen csajjal.
2014. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól kijövünk egymással, és még szexelni is jó vele, akkor igen.
2014. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kizárt. Volt már ilyen lányokkal kapcsolatom, de elég volt. Én igazi társat akarok, akivel elfilozofálhatunk és közös témákról beszélgethetünk, mint például a Dream Theater. A kávé jó, azt szeretem én is, a strandot is, de egy divatmániás lánnyal miről fogok beszélgetni? Műkörmökről? Vagy felőlem lehet közös témája a különféle kávéfajták is. Vagy ha kedvenc sorozat alatt Trónok Harcát és Breaking Bad-et érted, akkor azt, de szerintem kizárt dolog. Csak felszínes témák lennének, mint például "mi történt ma" és közös ismerősökről lehet társalogni, annak meg nincs értelme.


Szex jó lehet, de emiatt feleslegesen pazarolnám a csaj idejét vagy a sajátomat, főleg hosszútávra. Úgyhogy nem, nem jönnék össze vele, de egy menő partiállatnak biztos bejönne. Biztos csak én vagyok ilyen defektes "elvont kockaállat".


22F

2014. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!