Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem vicces/idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem vicces/idegesítő ez a sok önsajnáltató fiú a gyakorin?

Figyelt kérdés

Minden második kérdés kb ez: fiú vagyok csúnya csóró...vékony csúnya...18 centi kicsi... és topmodell lányt akarok stb stb...

Most komolyan ezmi?!?! Régen is ennyi pancser volt?

ha kimegyek az utcára érdekes hogy nem azt látom hogy topmodell csajok kigyúrt pasikkal szaladgálnak jó ilyen is van

de az átlag az tök átlagos testalkatú lányok fiúkkal


Ezek az emberek úgy mit várnak?

egyébként 19/L ha számít valamit


2014. aug. 2. 12:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
74%

Annyira bírom, amikor jön egy 19 éves királylány akinek életbácsi mindent ezüst tálcán szolgál fel és semmiért nem kell megdolgoznia, egy párkapcsolatért meg végképp nem, és kitalálja, hogy ő miss tökéletes megmondja a frankót a lúzereknek. Lássuk a tényeket kérdező, ha nem vagy bűn ronda kb. őt perc alatt tudsz nőként felszedni bármikor, bárhol felszedni egy hapsit, építgetve a gondolom alapból hegynyi egódat.

Na leírom a férfi változatot. Meglátod a lányt. Nagyon tetszik, percekig próbálod összeszedni a bátorságodat, és elfeledkezni arról, hogy úgyse sikerül. Jó bátorság meg lett felállsz odamész, kedves vagy, próbálsz határozott, de udvarias lenni... lány reakciója nevetés "Nézzél már magadra!".


"tudod hogy kell csajozni? pl beszélgess velük úgy mintha egy fiú barátoddal beszélgetnél csak ne a fociról

a lányok nem egy külön faj"


Ezt a taktikát alkalmaztam 24 éves koromig. Ráadásul igyekeztem normális lányokkal ismerkedni. Az eredmény az lett, hogy van kismillió nőismerősöm, lánybarátom éljen a friendzone. Azóta leszarom, hogy mi van a kis lekecskétekben. Jól néz ki? Jól. Ok akkor, minél előbb kinyilvánítom, hogy nekem kapcsolat kell (és/vagy szex), hogy még véletlenül se gondoljon arra, hogy barátkozni akarok. Majd a randin beszélgetünk. Előtte a beszélgetés highway, to friendzone. Amióta ilyen a mentalitásom sokkal boldogabb és sikeresebb vagyok, volt barátnőm, akitől sajnos könnyes búcsút vettem azóta, mert nem volt elég szép és unalmas volt. A nőket, magasról le kell sz@rni, az a jó, ha nem érdekel, hogy mi a véleménye, nem érdekel, hogy mit gondol, nem érdekel, hogy tetszeni fogsz e neki, hiszen te vagy a király, érezze magát megtisztelve, hogy elhívod randira, ha pedig bunkó úgy bele kell alázni a földbe, hogy azt is megbánja, hogy megszületett. Gátlástalannak kell lenni. Aztán ha már randiztok jöhet a rizsa, meg el lehet kezdeni megismerni a lelkét is már ha van neki.

2014. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

Idegesítőek. Fehér középosztálybeli hetero fiúkák, a világ összes privilégiumával, és azt hiszik, elnyomásnak és diszkriminációnak számít, ha nem sz-pják le őket.

Pf. White boys

2014. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
14%

én csak szánom őket...

N24

2014. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Wild boys never lose it

Wild boys never chose this way

Wild boys never close your eyes

Wild boys always shine

2014. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

kedves 24 éves pi...

Mindhárom válaszodat jelentettem, remélem ez már a sokadik ilyen húzásod volt, és végleg kiraknak innen. :)

2014. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
44%
Wow, jelentesz egy nőt, mert elege van a hisztiző fehér pasikból, akik lep-csáznak vadidegeneket csak mert nem dédelgeti őket és babusgatja? Te komolyan ennyire elkeseredett vagy? Mi ez a mártírszindróma a fiatal fehér fiúk körében, de komolyan? Komolyan mondom, úgy viselkedtek, mintha egy olyan világban, ahol a fehér férfiak dominálnak az élet minden területén, fehér férfinak lenni szar lenne. Nőjetek már fel. Így soha senki nem fog leszopni titeket.
2014. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
42%

ma 13:10


Drágám, akármennyire is hihetetlen nincs sok ilyen húzásom ;) De az előttem szólónak igaza van (és köszönöm), igen, elegem van az ilyen picsogó pasikból. Hálát adok az égnek hogy 7 éve megtaláltam a párom, mert ha most szingli lennék tuti átállnék a nők pártjára vagy elmennék apácának mert az száz hogy ilyen hisztis pasi nem kéne...borzasztó. Sőt gyerekes is vagy hogy ilyenért jelentesz mert leírtam a véleményem :D

Am nem szoktam bnkzni, de egyszerűen már nekem fáj ami itt megy...:)


N24 :*

2014. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
72%
A mai nőkből egy valami hiányzik, a tisztelet mások iránt. Különösen unszimpatikusak a habzó szájú pitsák, akik úgy mondják meg a tutit, úgy hogy minden az ölükbe hullott, lenéznek másokat, pedig a csini pofijukon kívül nem sok mindent tudnak felmutatni, belül üresek.
2014. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
25%
Ebben tökre igazad van, csak én nem ezekhez tartozom. Soha nem raktak semmit a pcsm alá, mindenre én spóroltam össze a pénzt legyen az ruha vagy szimplán szórakozni mentem volna. Az egyetemet is diákhitelből nyomom, mert anyuék nem tudták volna fizetni. S most is csak anyuval élek, mert Apukám már nincs köztünk...akkor miről is beszélünk?! Hálát adok az égnek, hogy van gerincem és őszinte embernek mondhatom magam és ezt nem rejtegetem mégha másnak fáj is ;)
2014. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem fura, hogy a Tisztelt Kérdező tegnapelőtt 12:34 óta meg se mukkan, míg itt sokan egymásnak esnek?
2014. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!