Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, akit tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, akit tegnap ismertem meg, amikor a társaságunkal mentünk koncertre. Este hosszan és nem 1x smároltunk. Ráírjak?

Figyelt kérdés

Tegnap ismertem meg. Végig a közelembe volt, majd amikor odaértünk koncerthez korábban említettem h én csak egy kis ideig maradok. Ott többiekkel beszéltem, de amikor odajött elkezdtem bökködni hogy én is ott vagyok. Háttal volt nekem és úgy ölelgettem. Utána felém fordult és elkezdtünk nyelvesezni. Nem tudom meddig, de az egyik haverom tockon csapott hogy ő megy. Utána mondtam egy szokásos "hol is hagytuk

abba" verziót, és folytattuk. Közbe

hoppnemtehetekróla kezek vándoroltak majd megkérdeztem hogy nem megyünk arrébb?

Megfordult, és úgy ölelgettem meg tapiztam, és mondta hogy nem adja ő ilyen könnyen magát.

Én: ki kérte h add könnyen?

Majd felhozta h én aszontam h nem tudok maradni, úgyhogy menjek. Ő se úgy tűnt aki

siet. Mondtam még marahatok.

Mosolyogva mondta hogy: neeem te indulni akartál Majd mondta hogy állapodjunk meg hogy

legközelebb be fogok menni koncertre én is, és akkor talán tovább megyünk. Rövid válaszom : hááát jó :DD


majd mondta hogy akkor megy, és majd legközelebb összefutunk.

Adott egy arcrapuszit. Próbált menni. Egyik kezét fogtam, és ránéztem. Ez mi volt. Majd gyengén magamhoz húztam és

smároltunk még e pöppet


egész este nem volt mással


szerintetek egyből ráírjak? Vagy inkább ha hamarosan társasággal csinálunk ismét vmit.


2014. aug. 2. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

írj neki, nehogy azt higgye, hogy leszarod és egyszeri alkalom volt

ha érdekel, írj csak, szerintem nincs ez hamar:)

2014. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy több 18-nál!
2014. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
írj már rá, de gyorsan.
2014. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem írtál rá,írj mindenképp,tuti örülne neki:D
2014. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Írok neki :)


nem, nem vagyok 18 ahogy ő se.

Csak eddig nem alakult így soha bulin

2014. aug. 2. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!