Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyit szoktatok készülődni buli előtt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 óra. Ha hajat is mosok rögtön buli előtt, akkor 2, mert soha nem szárítom :D
2014. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 órát. Ebben benne van a fürdés, hajszárítás, felöltözés, kicsi smink, hajvasalás, esetleg körömlakk ha nem friss. Bár elég sokszor elkészülök 45 perc alatt is.


Munkába menet vagy máshová meg 30 perc kell, szóval nem lényeges a különbség.


Ja és nem vagyok cicababa, csak átlagos, szóval aki 3 órán át készül az nem tudom mit csinál. :D

2014. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ennyi, főleg hogy mindig úgy számolok, hogy valamit elcseszek magamon/nem tudok dönteni és így akkor nem kell kapkodni.
2014. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Irigylem azt, akinek elég egy óra hajmosással együtt. Nekem csak a hajamra 1 óra kell, mert elég hosszú és nehezen kezelhető.Viszont csak simán megszárítom és szárazon felcsavarom hajcsavarokra, így a hajformázást a csavar magától intézi. Addig tudok mással tevékenykedni. De ennek az előkészülete min.1 óra. Aztán fürdés, smink, megálmodom mit vegyek fel, kiveszem a hajcsavarokat, ezek még közel 2 órát vesznek igénybe. Szóval kell legalább 3 óra, amíg kilépek az ajtón. Nem vagyok sem cicababa, sem szingli és már a 3.X-ben járok. De azért 2-3 óra kell egy nőnek, ha alkalmi megjelenésre készül. Azért reggel nekem is elég egy óra mindenre. Olyankor nem mosok hajat, könnyű sminket készítek és csak kikapok egy irodai szettet a szekrényből.
2014. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!