Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony srácokhoz szólok (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony srácokhoz szólok (? )

Figyelt kérdés

ti tényleg ilyen hülyék vagytok vagy csak tettetitek én is közétek tartozom még sem rinyálok 185/65 vagyok még sem hisztizek hogy nekem soha sem lesz barátnőm mert én a kezembe vettem az irányitást és nem hagytam hogy ez szabja meg hogy legyene párom vagy sem nekem érdekes van párom 8 hónapja bodogok vagyunk a kevéért ki akartam gyurni magam de ő ugy szeret ahogy vagyok vékonyan lehet éppen 150/120 vagy 200/60 nem az számít hogy milyen vagy kívül hanem az hogy belül milyen vagy ha kedves őszinte és udvarias vagy olyan mint egy gavallér akkor normális lányt fogsz találni magadnak ha meg kigyúrt f_szkalap akarsz lenni akkor tedd de azt most közlöm veletek hogy akkor egy pláza cicát kaptok aki nem titeket hanem a számlátokat fogja szeretni de éppen a szemeteket is kinyitnátok akkor valoszínű hogy már rég lenne párotok van akinek pont ugy tetszel ahogy vagy csak észre kellene venneteknyitott szemmel járjatok mindannyian én is azt tettem és meg találtam életem szerelmét csatolok egy képet magamrol hogy lássátok nem beszélek hülyeséget

[link]

[link]


2014. aug. 2. 17:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

adom! :D

én is vékony vagyok, és amíg nem jártam ezen az oldalon, nem is tudtam, hogy ebből bárkinek lehetne problémája.

soha nem voltam hátrányban az alkatom miatt semmilyen téren.

2014. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Ezeket a kérdéseket élettelen trollok írják ki, akik ezzel az álhumoros szarral akarják elterelni a saját és a mi figyelmünket arról, hogy mekkora vesztesek és hogy valószínűleg egyedül fognak megdögleni, mert olyan szinten leszarja őket a világ, hogy az nem igaz, közben meg dörzsölgetik a zsíros kis mancsukat, miközben a pattanásos ronda pofájukra egy mosoly-szerűség kanyarodik és ettől feláll a 3 centis kukijuk, amit már benőtt a zsírpárna.
2014. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok és vékony, szerintem ez sem jobb, mégis van barátnőm, és boldog vagyok. Akik eddig beszóltak, mind fiúk voltak, lányok soha. És nem fiúknak akarok imponálni.
2014. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
baromi előnytelen kép amúgy a csajodról...
2014. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
2es nem mindegyik kérdés tőlük származik
2014. aug. 2. 17:44
 6/32 anonim ***** válasza:

Én is vékony alkat vagyok,bár nem annyira mint te,de nekem nincs ezzel problémám.(Mondjuk magas nem vagyok :D)

Ja,és sok boldogságot kívánok!

2014. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
miért előnytelen???
2014. aug. 2. 17:44
 8/32 anonim ***** válasza:

jó randa a csaj:D

egyébként énis vékony vagyok és szeretnek a lányok, nincs ebben semmi különös

2014. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, nincs barátnőm, de szerintem ennek semmi köze a vékonyságomhoz. 2-esnek teljesen igaza van egyébként, nem magas-vékony srácok írják a magas-vékony kérdéseket... ment a zöld pacsi. :)
2014. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
[link] ugy gondolod hogy ronda??
2014. aug. 2. 17:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!