Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogyha az emós lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogyha az emós lányokat szeretem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én mindíg is mosolygós fiú voltam/vagyok, de valamiért csak az emós lányok jönnek be nekem, pedig nem is 1 normális lány vallott nekem szerelmet, de én nem tudok csak egy emós csajt magam mellé képzelni

ui.: nem vagyok emós



#lány #szerelem #emo #emós lányok
2014. aug. 2. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
szarlehet
2014. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ömmmm, nem lehet hogy azért gondolod mert ők jobban bejönnek? Mert nem mindegy hogy jobban tetszene ha egy Emós lánnyal szeretkeznél vagy hosszú távon szerelmi kapcsolatod lenne egy olyan lánnyal aki a dolgokat nem pont optimistán fogják fel.
2014. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1:ez nem válasz a kérdésre

2:hosszú távra is csak emósokat tudom elképzelni, és az se baj hogyha pesszimisták

2014. aug. 2. 23:10
 4/12 A kérdező kommentje:
3:lehet hogy neked 'szardarab', de én szívesen mutatkoznék egy emós lánnyal
2014. aug. 2. 23:13
 5/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Csak hogy tudd hogy az mivel jár: először is az Emósok csak Emósokkal jönnek össze, mivel "csak ők értik meg őket". Másodszor pedig ott nem csak a pessziizmusról van szó. Csak nem akartalak megsérteni. Van egy Emós csaj ismerősöm, őt kérdezgettem hogy az ő életvitelük milyen kapcsolatok terén. Amire emlékszem az a páros depresszió/megjátszott depresszió, csak akkor jöhetsz szóba(stíluson kívül) ha a hajad fekete, gyűlölöd a boldogságot, bármi örömet, és sajnáltatod magad. Bocsi, de 90%-ban mást nem csinálnak.. És persze vannak a szélsőségesek, akik vagdossák magukat. Emiatt se kell elítélni senkit. Ez komoly betegség, szenvedély, amiről nehé leszokni. De persze sok olyan Emós is van akik ezeket divetból csinálják/csinálták főleg akkor amikor nagy divat volt a kölykök terén.
2014. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2:köszi, de nincs valami arany középút ami nekem pont jó lenne, anélkül hogy megváltoznék?
2014. aug. 2. 23:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Baj, mert az újraértelmezett emo szerint ... tulajdonképp egyetlen eredeti gondolat sincs a stílusban, sem köze a régi emohoz, ami azért vicces mód épp az ellenkezője volt ennek.

Most szinte mind ugyanolyan, és innen-onnan össze lopkodott stíluselemekből válogatják a sajátjukat. Az eredeti pedig pont az egyediség, mint ruhailag mint egyébként, és sokan saját kézzel csinált ruhát hordtak...

És nem homogén világfájdalmas tizenévesek voltak... Na nem mint ha olyan nagy világfájdalma lehetne annak, aki nem is tud semmit a világról, már csak a tény miatt is, hogy alig élt benne.

Szóval aki emós, az nem túl okos. Szépnek se lehetne mondani azt, hogy ugyanolyanok, így igencsak fura ízlésed van barátom.

2014. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Sajnos nincs. Talán ha csak a csaj divat Emós. De ez már manapság ritka. De a szerencse legyen veled. Meg az erő :D Egyébként ha szabad kérdezem, mi az ami megfogott bennük?
2014. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

5:lehet,de én felválalom ha bárki kérdezi

2:köszönöm a bíztatást, és nemtudom pontosan, szeretem azt hogy ők fel merik vállalni azt hogy ők emósok, és azt hogy amikor zavarban vannak akkor aranyosak

2014. aug. 2. 23:29
 10/12 anonim válasza:

Szerintem nincs semmi baj azzal, hogy bejönnek az emo lányok. És az hülyeség, hogy csak emo fiúkkal jönnek össze...ên is emo vagyok és tudatom, hogy az előző barátom kissé páva volt.És mégis szerettem, mert normális volt. Tehát ha jól kijossz velük, akkor lehet náluk esélyed.

13/l/poss-emo

2014. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!