Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogyha az emós lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogyha az emós lányokat szeretem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én mindíg is mosolygós fiú voltam/vagyok, de valamiért csak az emós lányok jönnek be nekem, pedig nem is 1 normális lány vallott nekem szerelmet, de én nem tudok csak egy emós csajt magam mellé képzelni

ui.: nem vagyok emós



#lány #szerelem #emo #emós lányok
2014. aug. 2. 23:04
1 2
 11/12 ostornorbi válasza:

Emo,Emotion,érzelem,érzelmes, több érzelme van mint másnak

szeritnem mindent elmondtam.. ezt ugy lehet érteni hogy könnyen megbántodik az emok nemcsak szomoruak most komolyan egy swag yolo páwa is lehet depis ha meghall az anyja apja stb:D de mégse emo az emok mért hallgatnak rockot :o? mert a rock szerintem érzelmes zenének is mondhato.. vagy egy történetet mesél el.. pl suicide silence your live only once vagy asking alexandria the final eposide vagy pierce the veil the king of the day.. black veil brides knives and pens. Szóval ök azért jönnek össze más emokkal mert ökis érzelmesek és megértik öket nem kel lahhhoz vágni magad stb szerintem azért hajlassz feléjük mert érzelmesek. v.v ><

2014. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 emoka julcsi válasza:

az első pár emberre most pipa vagyok szép szoval. kettes értelmeseket mondtál, de én emo vagyok és van egy geek vagy kocka barátom. de a táv kapcsolatok nem működnek legtöbbszőr, ugyhogy szakítani szeretnék majd. csak elég sokáig fog még neki féjni attol függetlenül h tappintatos vagyok. hány éves vagy?

14/L/screamo

2014. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!