Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a sablonos szöveg, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sablonos szöveg, mit akarnak a pasik ezzel?

Figyelt kérdés
Már több pasi is írta nekem hogy menjünk el xy helyre, ÉRTED MEGYEK KOCSIVAL. Mégis hogy gondolják, hogy most látnám őket élőbe először, és én hopp egykettőre beszállnék a kocsijukba... Hát biztos, hogy nem, kitudja hova vinnének el ... szóval ezt nem értem...miért akarnak értem jönni kocsival...van nekem lábam, meg busz is indul elég gyakran ...
2014. aug. 3. 12:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És persze emiatt már elengedtem 1-2 helyes pasit, de nekem valahogy a biztonságom fontosabb ...
2014. aug. 3. 12:23
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Annyira hülye vagy már ne haragudj...

Mit hiszel? Elrabolnak vagy mi? Nem gondolod hogy kocsival kényelmesebb esetleg A pontból B-be jutni?

2014. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hhéhéhéháháhá
2014. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert hiányuk van de szerintem ezzel te is tisztában vagy :D

Amúgy teljesen érthető ahogy reagáltál rá.

2014. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érthető a reakciód. Sosem lehet tudni, mit akar a másik fél. Jobb óvatosnak lenni. De persze lehet, hogy csak egy kedves gesztus, vagy szimplán a kocsijukkal akarnak felszedni. :D
2014. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de istenem...ha mondod nekik, hogy jobb szeretnél tömegközlekedni és azt mondják oké, akkor nem fognak elrabolni, nem arra ment ki a játék :D csak kedvességből felajánlották..
2014. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező ők inkább azt várjál, hogy te majd elájulsz attól hogy kocsijuk van.


Na most persze tök jó, meg minden hogy van saját kocsija, kivétel persze ha apucitól/anyucitól van, de azzmeg, ne várja már el hogy akkor automatikusan a nyakába ugrik bármelyik lány.


Vagy ha azért szerzett kocsit akkor meg is érdemli.


Másfelől meg lehet puszta gesztus. Most ezt leginkább te tudod eldönteni, az akárki személyiségéből.


https://www.youtube.com/watch?v=XbYNAZxcWh4

2014. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen egyetértek ! Több ezer lányt gyilkoltak már meg így . Jobb félni mint megijedni és interneten ne bízz meg soha senkiben ! Jól csináltad hogy visszamondtad .
2014. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Közös programot szeretnének veled, és autóval gyorsabb eljutni helyekre. Nem kell ennyire bizalmatlannak lenni.
2014. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beülhetsz a kocsiba, de azért biztonság kedvéért legyen egy Mauser K98 a ridiklidben.
2014. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!