Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugarfree kérdése:

Menyire állja meg ez az általam kitalált ismerkedési szöveg, a sokak által számomra nem éppen kreatív sablonos dumákkal szemben? Kössz. Pilu

Figyelt kérdés

Ismerkedés... csak őszintén.


Szia.zavarhatok egy picit.


Lényegében csak annyit szeretnék mondani, hogy annyira cuki vagy,muszáj volt hogy megszólítsalak, az a kis konty a fejeden...nagyon édes...és....tudod,sokat agyaltam, mit is mondhatnék, de csak őszinte leszek, hátha még ez is értékelhető … elég sok negatív dolog ért mostanában..de ha Rád nézek, olyan üdítően friss vagy, s jobb kedvem lesz attól is ha csak meglátlak...jó a kisugárzásod tudom, hogy nem vagyok hibátlan, de nem is szeretnék...de azért vannak pozitív tulajdonságaim is... sztem. figyelmes vagyok...kommunikatív...és egyszer talán egy jó pszichológus válik majd belőlem...szeretnélek megismerni. szívesen sétálnék veled egyet, vagy elvinnélek vacsorázni valahová...igaz nagy szakadék van a kettő között, de a mozit nem akartam sablonos lehetőségnek feldobni


2011. máj. 3. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ismerkedésnek egy kicsit sok, tömény. Inkább rövidebben, és hagyj időt a válaszra is.
2011. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez tényleg kicsit sok :)
2011. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mind sablonos, talán idegen nyelven szólítsanak le? Sablonos szövegek azok a mese szövegek, mert másoknál is alkalmazza. Az egyértelmű szövegek meg lényegre törőek. A kreatív szövegek meg a helyzet adta lehetősegektől függ. Az őszínte szövegek meg ugye belülről jön.
2011. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok és sarokba szorítod vele szegényt. :) Hacsak nem tetszel már neki régebb óta, nem biztos hogy beválik.

Mi lenne, ha kezdetnek inkább megpróbálnál vele egy kis könnyed, laza, vidám, poénkodós beszélgetést kezdeményezni, amit később megfűszereznél apróbb bókokkal?

2011. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem aranyos :)

De nem kell mindig magyarázkodni, pl.: nem vagy tökéletes. Na és? Ki tökéletes?

Sok sikert! :)

2011. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt a kérdőjel a "picit" után... Lehet, hogy válaszolna valamit a lány... és akkor már borul is a terved. Nem ártana a lányra is figyelni egy kicsit.
2011. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!