Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogyha felveszek egy melltartót így néz ki?! Ne nézzetek hülyének de engem folyton zavar.17/L

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 30. 10:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nagy melled van, kész.
2014. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó vagy dugunk?
2014. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem néz az ember hülyének, de erre most mit vársz? Melltartót kell hordanod, ez egyértelmű, akkor? Ha csak nem azért raktad ki a képet, hogy az itteni kiéhezett, női mellet életükben nem látott szűzkisfiúk begerjedjenek rá.....Ilyenek az adottságaid, ez van. Úgyis ruhát viselsz és csak az fogja látni akivel együtt vagy.
2014. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nehezen hiszem, hogy ez bárkit is zavarna, főleg nem téged :)
2014. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3# Hát semmi ilyen szándékom nem volt.

4# nem hiszed hogy zavar mert nem te 'viseled'.

2014. jún. 30. 10:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gondod/bajod.. Vannak melleid, örülj neki. Ha nem tetszik, válassz más fazonú melltartót, ezzel meg is oldódik. Szerintem nincs vele semmi baj. 34/N
2014. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Látnom kéne melltartó nélkül az objektív vélemény alkotáshoz azokat a ciciket milyenek. Amúgy más fazonú cicitartó esetén sokkal többet is kihozhatnák a gyönyörű nagy melleidből.
2014. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mi a probléma, nem értem? jól néznek ki. méretük is van. valami konkrét?
2014. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom, más típusút is használok de a szivacsos sz csak még jobban felnyomja és meg jobban zavar.
2014. jún. 30. 10:34
 10/18 anonim ***** válasza:
begerjedtem
2014. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!