Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz, hogy fiús kinézetű leszbikus lányoknak nőies kinézetű lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Én idáig úgy vettem észre, hogy ha egy nő a saját neméhez vonzódik és mondjuk ő fiúsabb mint a többiek akkor ő a nőiesebb nőkhöz vonzódik.Nem tudom miért, de szerintem itt jelenik meg náluk az "ellentétek vonzzák egymást" dolog, azaz a kinézetben.Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek a fiúsabb kinézetű leszbikus lányok milyen arányban vonzódnak a hasonló kinézetű egyedekhez?

2014. jan. 29. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Eleg sokszor igy van. Fiusabbak a noiesebbeket keresik.
2014. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szia. én pl fiús vagyok és a lányosak tetszenek, de ez nincs így vagyis talán a fiús lányok körében jellemzőbb, de mondjuk egy lányos leszbi ugyanúgy vonzódhat egy lányos leszbihez... elég sok ilyennel futottam már össze :) azért tény hogy a fiúsak körében kevesebb az hogy a fiús tetszik neki de miért ne? nekem is volt már hogy fiúsabb lány is bejött :)
2014. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Lányos vagyok és csakis a hozzám hasonlók jönnek be. A pasi imitátorokhoz nem is értem hogy vonzódhat bárki.
2014. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nagyon sok séma és sztereotípia alakult ki, és valamilyen szinten hasznosak a korlátok, hogy meghatározd magad, de én nagyon nem szeretem az ilyen ténymegállapításokat, hogy ált. kinek mi/ki tetszik... mindenkinek saját ízlése van, nem feltétlenül kell meghatározni.


amúgy kérdező, ha érdekelnek a sémák, akkor egy leszbi bloggernek tudom ajánlani az egyik bejegyzését :)


leszbikus-vagyok.blog.hu/2013/11/17/leszbikus_semak_a_vicckategorian_belul


illetve pár másik bejegyzésben is boncolgatva van a téma :)

2014. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Középszerű vagyok. Ha kell, akkor nőies vagyok, fiús semmiképp, csak laza. Amúgy viszont inkább domináns a fellépésem és azt hiszem pont ez vonzza a nőies lányokat. :) Nekem mindegyik barátnőm nőies és kifejezetten vonzó (a pasik számára is) nő volt. Pedig én nem vagyok velük egy kategória külsőre úgymond. :)
2014. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

megesik, hogy így van. Viszont egyáltalán nem biztos, mindenkinek a saját ízlése a mérvadó.

Én nőies vagyok, és a barátnőmnek is szép hosszú haja van, és ő sem valami nagyon fiús^^


De nekem speciel előtte nagyon bejöttek a tomboyok is *bocsánat, megszoktam h így nevezem a fiús lányokat, tetszik ez a meghatározás, nem bántás:3* és a fiúsabb lányok gyakrabban voltak ideáljaim, mint a lányosak. Aztán lányos csajom lett, de nem baj, így talán még szebb^^


A fiús leszbikus lányok hmm.. ami biztos hogy közös bennük, az az hogy tetszenek nekik a lányok:3 és minden lányban van nőiesség, nyírja akár kopaszra is a fejét^^

2014. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom, én nagyon nőies vagyok, a barátnőm hozzám képest fiús, vagyis kicsit inkább olyan rockeres, nem kell azon gondolkodni, hogy ő most fiú-e vagy lány :D
2014. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettek, mellesleg nem szeretek általánosítani, csak idáig ezeket vontam le és nem vagyok otthon e témában azért gondoltam, hogy többet érdeklődök e felől!
2014. jan. 31. 14:36
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
egyébként miért kérdezted? :)
2014. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok butch, de fiúsnak mondanám magam (vagy inkább sportos/deszkás stílus, rövid, de nem tüsi, divatos hajjal). A "pasiimitátorok" nekem sem jönnek be, de nem tudnám megmondani, hogy a lányos, szoknyás, topánkás vagy a belevaló, lázadós, sportos, kócós (azaz magamfajta) csajok jönnek be jobban. De ha csak egyet választhatnék, lehet inkább a második, a fiúsabb lenne az...
2014. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!