Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A párommal óvszerrel védekeztünk. Aztán észrevettük, hogy az óvszer kiszakadt. A spermából épp hogy csak egy kicsi mehetett belém, mivel kivette, tehát a nagy része főként azután jött. Nem is folyt ki belőlem semmi. A ciklusom 9. napján voltam.

Esemény utáni tablettát viszont nem tudok bevenni, mivel éppen külföldön nyaralunk, kórház nincs a közelben.

Tudom, számtalan ilyen kérdés van, de fogalmam sincs, mit tehetnék. Szerintetek nagyon nagy az esély rá, hogy terhes legyek? (Nem, nem vagyok tizenéves, de a babát nem tudjuk megtartani.)

Köszönök minden választ, ami egy kis segítség is lehet.



2014. aug. 4. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

..az óvszer, ha kiszakad akkor rendesen elszakad, nem egy kis pontos lyukad csak ki.

Ezt nem észrevenni érdekes.

2014. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Imádkozz......többet úgy látszik nem tehetsz, az meg, hogy mennyi esély van rá, teljesen mindegy, mert van, innentől felesleges számokkal dobálózni.
2014. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos így , hogy messze vagy az otthonodtól, nincs orvos, sem tabletta, ötlet nem sok lesz..

Ilyen minden féle tuti módszerek meg vagy igazak vagy nem, reménykedj más nem nagyon tanácsolhatunk..

2014. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mennyire van a legkozelebbi orvos vagy korhaz? vagy ti hol vagytok most?
2014. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!