Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ebben az esetben nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Én már nem bírom ezt tovább!!! Beleszerettem a legjobb barátomba.De tudom hogy úgy se lesz belőle semmi. mert én nem vagyok meg nem is leszek elég jó neki csinálhatok én bármit.Szerethetem én bármennyire...

A Fájdalom meg öl... és lelkileg már nem is élek.

Már csak a testi valóm van.. De az is felesleges.

Egy rakás szerencsétlenség vagyok.. meg érdemlem a sorsom..legjobb lenne ha nem is élnék már..

Napról napra az a szenvedés amit át élek ez már nem is élet.

Hogyan felejthetném el..

Mit csináljak

Ez nem két napos dolog...

Már szinte több mint két éve szeretem..

Kedveskedek neki,udvarolok ... soha nem szóltam hozzá egy rossz szót se és mindig segítettem a bajban..

Nem tudom mivel érdemeltem ki ezt...

Reményem már nincs,hogy talán 1x össze jöhet.. mert nem..

De ezzel csak azt érem el hogy barátként is el veszítem...

Nem tudom mit tehetnék..



2013. jún. 19. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek fejezd be a sírást és az önsajnálatot, aztán kezdj magaddal valamit, állj a sarkadra...
2013. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha a matek egyenleteknek mindig van megoldása, akkor ennek miért ne lenne?
2013. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Vannak olyan matek egyenletek aminek nincs meg oldása.

Akkor ennek miért lenne?

Kedves első válaszoló ez nem ön sajnálat.Komolyan gondoltam hogy ez már nem élet mert nem az.. csak szenvedés. Én már mindent megtettem mindent ami csak eszembe jutott vagy mondtak

De mind hiába...

Nem tudom mi mást tehetnék még... :/ Elkeserítő

2013. jún. 19. 15:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha elmondanád neki ezt, és megtudnátok beszélni.
2013. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
de minden egyenletnek van megoldása, már bocsi :) ha a feladatra olyan eredmény jön ki, hogy az egy adott tartományban nem értelmezett, akkor azt mondjuk, hogy a megoldás nem értelmezett. vagy azt mondjuk, hogy nincs megoldás, de akkor valójában az a megoldás :) de valójában van megoldása az egyenleteknek :)
2013. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudja hogy szeretem..

Már régen... mondta is hogy ő csak barátként szeret.

De ennek már 1 éve...

Én nem adtam fel azóta is próbálkozok...

Szinte nekem egyenlő a halállal ha mással látom..

De a boldogsága útjába meg nem állhatok saját önző érdekeim miatt.. Irigy vagyok....IGEN Féltékeny.. igen az vagyok... De Ez csak is azért van mert nagyon szeretem ..

2013. jún. 19. 15:29
 7/16 A kérdező kommentje:

És már mondani se akarok neki erről semmit mert beszéltünk már erről de abból nem jöttem ki valami jól..

Mert azt mondta nem értem meg őt... de mint én nem értem meg őt ő sem ért meg engem...

2013. jún. 19. 15:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez a véleményem: Hogy valaki szeret-e engem vagy nem, azt csak én tudom megmondani. Mert a másik mondhatná, hogy nagyon szeret engem, de ha nekem teher, akkor nem szeret. Vagy ha engem úgy szeret, ahogy ő gondolja, hogy engem szeretni kell, és nem úgy szeret, ahogy én szeretném, hogy engem szeressenek, akkor nem szeretnek. Tehát engem meg kell ismernie annak, aki engem szeretni akar. És nekem meg kell ismernem azt, akit én szeretni akarok.


Az első sorokat ajánlom figyelmedbe. Ezt egy híres pszichiáter mondta.


Ami pedig a felejtést illeti. Ha tudod, hogy nincs már remény, akkor miért nem adod fel végre? Nincs értelme kínozni magad. És amit írtál, hogy az életed már nem élet. Ezen csak egy ember tud változtatni:Te


Amit érzel iránta a leírtak alapján nem szeretet vagy szerelem, hanem óriási ragaszkodás, amit az önérzeted nem hagy elengedni, mert túlságosan fáj neked hogy nem téged választott.


Én is voltam hasonló helyzetben. És egy idő után belefáradtam a három évnyi szenvedésbe, és elkezdtem ismerkedni másokkal, nem ragaszkodtam már annyira hozzá. És dádámm, most boldogan élek együtt a párommal lassan három éve.


Hagyd elmenni, ha nem kellesz neki. Ezt mondja a mondás is: NE FUSS OLYAN SZEKÉR UTÁN, AMELYIK NEM VESZ FEL.


Ennyi volt a mondandóm, és ha nem vagy hajlandó belegondolni, hogy esetleg igazam lehet-e, akkor megérdemled a sorsod, mert igazán látszik, hogy nem akarsz változtatni rajta.


Ha végiggondolod jobban, biztos segíteni fog, mert nekem anyukám mondta ezt, és nagyon sokat segített vele.

2013. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha talalnal 1 masik lanyt, az segitene
2013. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Miért nem adom fel???

Ez jó kérdés...

Egyetlen válaszom van rá.Az hogy szeretem.

Ragaszkodás lehetséges nem akarom el engedni....

De ez nem puszta ragaszkodás mert nem amiatt kell nekem mert mást választott.

Első három hónapban..

mikor meg ismertem semmit nem éreztem iránta SEMMIT!!!

És itt rontottam el mert talán itt még lett volna esélyem.

soha nem gondoltam volna hogy egy nap szinte belehalok..abba hogy nem lehet az enyém. Talán már túl késő..

Késő bánat mondani szokás.

Ennek két vége lehet.

1.Az hogy talán 1x viszont szeret.

2.Én szeretek ki belőle.


Én esetembe egyik sem lehetséges..

Meg próbálom nem ki mutatni amit iránta érzek se előtte sem mások előtt.De attól még szeretni fogom.. és szív fájdalmat okoz nekem...


Mint azt se mondhatom neki hogy szeressen ugyan úgy magamnak se mondhatom hogy ne szeresd.

És ezzel szerintem nem csak én vagyok így.

Az a legviccesebb ebben az egészben hogy hasonló cipőben járunk a lánnyal.

Mert ő sem lehet azzal akibe szerelmes.

Viszont még se tudom meg érteni.

Vágta már a fejemhez nem értem meg őt mit érez.

De már rá jöttem.Egyikőnknek engedni kell és azt nekem kell.

Szívem szakad meg ha csak bele gondolok abba hogy mással van más öleli csókolja.. szereti...

És mind eközben fájdalmat okoz neki ami miatt szomorú ő is nagyon..

Tudom azt hogy én soha nem okoztam volna neki csalódást.

és fájdalmat mert én szinte belehalok abba ha sírni látom vagy szomorúnak.


Mondta mikor legutóbb találkoztam vele kettesben 2 napja.

ezt mondta:

"Jobb lenne ha egy ideig nem találkoznánk és nem is beszélnénk hogy el tudj felejteni"


Ennyit válaszoltam:

"Csak ezt ne!!! Nem bírom ki ha nem találkozhatok veled és nem tartom veled a kapcsolatot"

Meg mondtam neki hogy meg próbálok türtőztetni magamon és nem avatkozok bele az életébe.


Nem tudom hogy fog ez nekem menni.

Szerintem sehogy. :/

2013. jún. 20. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!