Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszoljak az exem smsére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak az exem smsére?

Figyelt kérdés

Írt egy smst, hogy találkozni szeretne (sírós szmájli) (szív).

Annyit kell tudni, hogy én dobtam ki és haraggal váltunk el.

Majd 2 órával később írta, hogy téves számra küldte.


Mit válaszoljak? Valami viccesre és gonoszra gondoltam. Kevésbé sértőre.

Valamit válaszolni fogok, szóval azt ne írjátok, hogy hagyjam.


2014. aug. 4. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol egyáltalán vele?
2014. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes az exed... :D Nem tudom erre mit lehet írni, de én biztos nem írnék semmit, mert most azt várja, hogy írj neki, és foglalkozz vele! Hidd el, jobban fogja bosszantani, ha tudomást sem veszel róla...
2014. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hagyom, kösz a választ!
2014. aug. 4. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írtad a kérdésbe,hogy tuti nem hagyod és ne is írjuk ezt..:D

Látom a te exed is hasonlóképp ilyen kis aranyos,mint az enyém. Jól tetted,hogy nem reagáltál, mert ilyenkor ezt várják, h huu most ez téged biztos megbántott vagy felidegesített.

2014. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!