Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körülmetélt a kiszemelt pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt a kiszemelt pasi, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Még nem volt dolgom körülmetélttel, de ha minden jól megy tapasztalatot szerzek ebben is! Egy közös baráton keresztül ismerkedtünk meg, aki megsúgta, hogy körülmetélt. Te összejönnél km pasival? Illetve, volt már dolgod vele? Nehezebb kezelni a péniszt?
2010. jan. 12. 00:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Igen, zsidó amúgy, de nem értem, miért kell elítélni ezért. Helyes, jóképű, kedves, tisztelettudó srác, és tiszteli a nőket, ami nekem nagyon fontos. Mond már el, miért van előítéleted a zsidókkal szemben? Fogadjunk, nem tudsz rá kimerítő választ adni. 18/L
2010. jan. 12. 01:08
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
fölösleges itt most vallásozni meg stb, lényeg, hogy nézz a neten 1-2 statisztikát, hogy egyes országokban mennyi a körülmetéltek aránya. lehet csodálkozni fogsz. Szal ez természetes dolog. Akinek egy böszme nagy bibírcsók van a szájánál az nem veteti le? Ugyanúgy testi "hiba" mint pl a fitymaszűkület, mit kell ezen annyit rágódni. Az első kommentelő igen nagy tanácsokat adhat az 54%-ával...
2010. jan. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
56%

mert büdös tudatlan paraszt, amúgy az shalom, nem salome, a kérdezőnek pedig: nyugi, nem lesz gáz vele, kb úgy működik mint a nem körülmetélt


Üdv: kanaan

2010. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Jajj de sok bibsi szakértő van itt XD, édes lányom, nézz ki egy picit a világba és meglátod, miért olyan előítéletesek az emberek :D ez szerintem elég kimerítő válasz. De lehet, hogy az a pasi nem a fajtájára ütött, de a híres mondás itt is helytáll szerintem----> kutyából nem lesz szalonna.
2010. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt ilyennel dolgom de nem is ez alapján választok pasit, teljesen mindegy milyen a farka. Sok különbség nincs.
2010. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az első három körülmetélt volt,(magyarok) azt sem tudtam milyen a "rendes". Én meg attól féltem . Egyébként teljesen merev állapotban a fityma annyira hátrahúzódik, hogy szinte el is tűnik. Na pont így néz ki egy km pénisz. Úgyhogy szinte észre sem venni a különbséget.
2010. jan. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

01:31


A zsidó az nem egy faj. A kutya, a macska, az ember, de még a cápa is egy egy faj. A zsidóság nem alkot külön fajt.


Bár én a kérdezőt sem értem miért lenne nehezebb kezelni a pénisz.


Arra a kérdésre hogy : Illetve, volt már dolgod vele? az a válaszom hogy nem még nem volt dolgom azzal a pasival akit kiszemeltél.

2010. jan. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

02:01

Hülyeség ilyeneken fennakadni. Emberfajta. Nem ugyanolyan mint egy magyar. Mint ahogy egy néger sem ugyanolyan.

2010. jan. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

Bajom a zsidókkal (nem feltétlen a magyarországiakkal):

soviniszták, fajgyűlölők (náluk Izraelben van fajtörvény), barbárok (palesztín népírtás, nagyon "dicső" dolog korházakat és iskolákat rakétázni), ránk akarják erőszakolni a nézeteiket. Ja, és kertész imre (Sic!).

2010. jan. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a Magyarországiakkal is....mindenhová ahol keveset kell dolgozni ada pofátlanul gátlástalanul befurakodnak, elfoglalják és egymásnak adják a jó helyeket és a sok pénzüt.

A média,a művészet.., színházak,..( Madách Színház pl egy kész zsinagóga:) tele van velük..na meg a parlament is...a sok ingyenélő...

2010. jan. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!