Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Meg szeretnélek kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Meg szeretnélek kérni Titeket, hogy mondjátok el a véleményeteket! Milyen benyomást keltek?

Figyelt kérdés
Fiú osztálytársaim és a barátaim mondták ,hogy néhány lány évfolyamtársunk mondták nekik ,hogy tetszenék nekik ,de szerintük eléggé ,, flegmának" , beképzeltnek tűnök a kinézetem !!! alapján, és nekem ezeket el sem mondják :) Valóban ilyennek tűnök?? Privátban küldök képet, annak aki ír ,nekem . Kort is írjatok légyszíves!

2014. aug. 4. 17:02
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Azokat ,pedig köszönöm :)
2014. aug. 4. 17:30
 12/30 anonim ***** válasza:

Te vagy az egyik leghelyesebb kissrác, akit láttam életemben:) Szerintem jó pasinak tűnsz, divatos pasinak, aki mindenkinek tetszik, ezért hihetik, hogy beképzelt vagy.:)


Örülnék, ha a majdani lányomnak ilyen kedves arcú kis barátja lenne:)


26l

2014. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
küldd 17/L
2014. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
küldheted:)
2014. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
k7ldheted
2014. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek! Van aki még nem válaszolt :) 12. Húú, csak úgy vörösödök :)
2014. aug. 4. 17:53
 17/30 A kérdező kommentje:
Mivel 12-ből 5 írt választ ,lehet ,hogy később felteszem még a kérdést, szóval ne haragudjatok rám ,ha még egyszer velem futtok össze :)
2014. aug. 4. 18:11
 18/30 anonim ***** válasza:
Küldd csak:)
2014. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon megnyerő és barátságos arcod van.:) Helyes srác vagy, nem tudom miért mondják, hogy flegmának tűnsz.

Azzal aki kapásból elítél a külsőd alapján, ne is törődj. Rám is ráfogják hogy plázacica vagyok, pedig gyűlölöm őket.:D

Kívánom hogy találj egy rendes csajszit;)

2014. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Én is remélem összejön .
2014. aug. 4. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!