Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem tiszta valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem tiszta valami a srácnál?

Figyelt kérdés
18 éves. 4 db facebookja van, amin pár kép van magáról. A neve is elég szokatlan (2 db ilyen nevű ember van az országban) Rákerestem különböző oldalakon és mindenhol más korban adja ki magát. Valahol 18-19 de van olyan is ahol 30 évesnek és nőnek.(képek stimmelnek) Elmondta melyik suliba jár, melyik szakra, és, hogy hányadikos (2x bukott) de sehol nincs fent.. Találkozókat folyton lemondja. Nem tudom jogosan bizonytalanodtam el,hogy ő valójában az akinek mondja magát? Találtam róla egy két vidit ahol a háttérben látszik de nem tudom.. Kb 3 éve az összes adatlapja csak a szexről szól. Mindent tud rólam, látott rólam meztelen képeket. Tartanom kéne tőle?
2014. aug. 4. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Buta voltál. És jól látod, nem tiszta. Szerintem óvakodj az ilyenektől (meg a törpétől is).
2014. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"látott rólam meztelen képeket."

Meg is érdemled.. -.-


Igen.. Tartanod kéne tőle..

2014. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami gáz van vele az fix! Meztelen képet soha nem küldünk neten meg sehol máshol sem senkinek!!!!


Ha megzakkan, visszaélhet vele, felteheti bárhova stb... pl ha majd nem akarsz vele már beszélni vagy ilyesmi...

2014. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet nem sokára napiszaron látod magad viszont.
2014. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reménytelen, egyszerűen reménytelen..


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__59600..


Ezt azért böngészd át, és mindenki más is aki ilyenre vetemednék...

2014. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!