Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 80 éves fószer miért nézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 80 éves fószer miért nézi meg a fiatal nőket?

Figyelt kérdés
Úgy meresztik a szemüket, mintha még tudnának valamit is kezdeni velük :D Bámulják 5 percig, megállnak, vissza is fordulnak és úgy nézik behajolva. :D
2014. aug. 5. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kanos
2014. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem hülye az se :D
2014. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha konkrétan 80 éves, akkor nem amiatt bámulja a csajokat. gondolj bele, annyi idősen...


ha viszont mondjuk 60 éves, és túlzol a kérdésben, akkor az még természetes:)

2014. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Mert attól, hogy nem tud vele mit kezdeni, még tetszhet neki. Te is megnézed a méregdrága sportkocsit, de

1.) valószínűleg egész életed keresete együttvéve sem közelítené meg az árát, tehát esélyed sincs hogy valaha olyanod legyen...mégis megnézed.

2.) mivel apád Suzukiján tanultál vezetni valószínűleg egy Porsche GT3-assal nem tudnál mit kezdeni és ez első fára feltekerednél vele szánalmas kis halandó életedet kioltva...de azért megnézed nem?

2014. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem tiltja semmilyen törvény.
2014. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Azt majd meglátjuk mire viszem én, és mire te ;)
2014. aug. 5. 10:45
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért jobb, ha tudod, hogy egy 80 éves is esélyesen tudna mit kezdeni :-P
2014. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én már vittem, Te jössz. De azért messzire nem hiszem, hogy eljutsz, ha szabadidődben ilyen filozófiai kérdésekkel foglalkozol GYK-n :D Legalábbis én még egyetlen bankárral vagy politikussal vagy multi vállalat tulajdonossal nem találkoztam még itt :P
2014. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8: én mondjuk sikeres vagyok a szakmámban, és épp a szabimat töltöm vidéken, ahol nincs értelme a létezésnek, és így gyakorizom:D De tény, hogy azért sok itt az egyszerű ember:D
2014. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vén kecske is megnyalja a sót.


Meg tudod, olyan ez, hogy a tizenéves fiúk is csorgatják a nyálukat szupermodellekre, pedig esélyük sincs rá...

2014. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!