Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nőnek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nőnek hány éves kora után nem illik a hosszú (kiengedett) haj?

Figyelt kérdés
Nem arra célzok, hogy bizonyos kor után már pár centis hajat kell viselni, hanem hogy azért egy idősebb nőnek már nem való a korához a derékig érő vasalt haj pl. Hány éves korig illik még az ilyesmi?

2014. aug. 5. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs hogy nem illik egy kor után.
2014. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férfiakat még idegesíti is, hogy a nők egy bizonyos kor után elkezdik rövidebbre vágatni a hajukat. Egyébként meg kényelmi okok miatt vágja le egy csomó nő. És nem amiatt, mert már nem illik. Lehet, hogy még nagyon-nagyon régen volt ilyen szokás, de már nincs.:D
2014. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgylátszik nagyon maradi vagyok. :D
2014. aug. 5. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

2-es jól írja.

Idegesítő amikor sok nő 50 körül lenyíratja rövidre a haját

2014. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy maradi, én 27 éves vagyok, derékig ér a hajam, de többször eszembe jut hogy ha idősebb leszek nem lesz esztétikus :(

Nekem olyan barlanglakó hatást kelt. De ha már vágatni kell, akkor se rövid banyafrizurára, hanem pl. kleopátra, vagy valami hasonló.

2014. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály, vannak akiknek idősebben is jól áll a hosszabb haj, de a többséget olyan 40-50 éves kora után már öregíti.
2014. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nőnek miután férjhez ment már nem nagyon illik a hosszú kislányos haj. Ez nem azt jelenti, hogy miután férjhez ment valaki, akkor azonnal vágasson rövid hajat! Én 26 éves voltam amikor férjhez mentem és most leszek 30. Egy évig volt még hosszú hajam, miután összeházasodtunk. A férjem, anyukám és az anyósom viszont nagyon szerették volna, ha hamarabb levágattam volna teljesen rövidre. Most már így is majdnem 3 éve vagyok rövid hajú. Nem hiszem, hogy vissza fogom növeszteni. :) Sokkal jobb és praktikusabb!
2014. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!