Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire hátrány nálatok a hosszú nyak?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert az én nyakam is elég hosszú és eléggé idegesít engem. :S


Előre is köszi a válaszokat.:)


2011. márc. 4. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyan hosszú nyakat, ami feltűnt volna, hogy különbözik másokétól.
2011. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hosszú nyakkal is lehet arányos valaki, szerintem ez fontosabb, mint centire leméricskélni.


Még én sem láttam olyat, aki feltűnt volna a hosszú nyaka miatt.

2011. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bár szerintem azért van ilyen hosszú nyakam mert 190cm vagyok :S
2011. márc. 4. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom arányos. Vagy ha kamasz vagy még, akkor majd kialakul. Pubertáskorban mindenki hasonló formát vesz fel, utána kisimul:)

Örülj a magasságodnak, egy magas férfinek mindig előnye van! Szóval ne nyervogj a nyakad miatt, hanem ujjongj :D

2011. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha két utcával arrébb lakik az illető, otthon ül a saját ágyán... és benéz az ablakomon. :)


Az összhatás a fontos, nem a nyakhossz.

2011. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsiráfnak is hosszú a nyaka, mégis aranyos.
2011. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2011. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. :)


20/N

2011. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ez miatt nem jönnék össze veled..
2011. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem túl jó dolog elütni a többi embertől.Nem jó az ha túlzások vannakVagy túl nagy az ember feje,vagy túl kicsi...Vagy túl hosszú a nyaka vagy túl rövid XD
2011. márc. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!