Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szakításunk miatt lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításunk miatt lehet ennyi bajom? (lent bövebben.! )

Figyelt kérdés
Egy hónapja hogy szétmentünk a volt barátommal és azóta nagyon kivagyok testileg..nagyon szar.Miután szétmentünk este másnap reggel iszonyatosan elkezdett fájni a hasam,ezért beutaltak kórházba vakbélgyanúval.2 napig voltam bent de az eredmények jók lettek.Aztán nem jött meg 1 hónapig a mensim ezért elmentem nőgyógyászhoz aki szintén semmit nem látott,viszont vett rákszűrésre mintát és p3-as lett...18 évesen..Most arra kaptam gyógyszert és 2 hónap múlva kontroll..Aztán Most a héten begyulladt az ínyem megint,tiszta genny és iszonyatosan fáj.Nagyon kivagyok lelkileg is.Minden nap sírtam 3 héten keresztül..Mit csináljak szerintetek? Már úgyérzem kezd picit jobb lenni de csak annyival hogy nem sírok.!
2014. aug. 5. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Míg együtt voltunk semmi bajom nem volt.Egy náthát nem kaptam el.Most meg ennyi mindent hirtelen..Nagyon szar hogy Ő boldog én meg szenvedek..minden értelemben
2014. aug. 5. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Psychoszomatikus dolog lehet, vagy amíg együtt

voltatok, nem koncentráltál úgy magadra, és nem voltak

észrevehetőek a tünetek.

2014. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem,akkor tényleg nem voltam beteg egyszer sem.Nem fájt semmi max a hátam de az nálam normális..:) De most olyan szar..:(
2014. aug. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!