Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig tartotta a szemkontak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig tartotta a szemkontaktust, most meg már nem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval elég hosszú, mély szemkontaktusról van szó, már én jöttem zavarba, ő nem. Viszont egy ideje már csak rám-rám pillant, aztán össze vissza elnézeget maga elé meg mintha meg lenne zavarodva mikor meglát, de már ilyen hosszú szemezés egyáltalán nincs köztünk. Az elején amúgy imádtam a szemébe nézni, jó buli volt, élveztem, de most már mivel többet érzek iránta, én se igazán tudok rá nézni, viszont azért észre veszem, hogy milyen ha a közelemben van. Ez mit jelenthet? Közbe megutált?

2014. aug. 5. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Elfáradt a szeme.
2014. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Lehet ő is bulinak tartotta, de ráébredt, hogy többet érez, ettől zavarában lesüti a szemét, normális reakció.. :)

Beszélgetés a következő lépcső, kezdeményezz én azt mondom..

2014. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. tényleg elfáradt a szeme

2. nem tudta eldönteni h azért nézed mert röhejes vagy azért mert tetszik

3. nem mert odamenni

4. várta h odamenj

2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló helyzetem volt egy lánnyal... aztán egyszer beszéltünk is, de onnantól se nem nézett rám, se nem beszéltünk újra. Én gyanítom, hogy nem jöttem be neki, vagy a szülei közbeszóltak (ami a korát tekintve vicc, hiszen elmúlt 18, de ez hosszú sztori). Bárhogy is, ha nézegettétek egymást, gondolom nem vagy Te sem közömbös neki. Szerintem beszélj vele, ha akarsz folytatást. Hátha legalább neked bejön.


23/F

2014. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beled szeretett, és nem mer a szemedbe nézni, mert zavarba jön :)

NYugi..

Ha tetszik egy fiú én sem merek a szemébe nézni. Szerintem zavarba jön a hosszú mély szemezésektől.. :)

2014. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, közel sem azt jelenti, hogy megutált. :D Én is hasonló helyzetben vagyok, bár én néha szabályosan bámulom a pasit. Legtöbbször viszont nem merem tartani a szemkontaktust, mert félek, hogy észrevesz rajtam valamit. (Bár szerintem már rég észrevette, de mégis így reagálok.)


Gondolj bele, írtad, hogy már többet érzel iránta, emiatt te se nagyon mersz ránézni, csak érzékeled, ha ott van. Na most ezt fordítsd meg. Ő se néz már rád, feltételezem, hogy semmi negatív dolog nem történt köztetek, ergo nagyon nagy a valószínűsége annak, hogy ő is ugyanúgy van a dologgal, mint Te. :)

2014. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet csak lánnyal.
2018. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!