Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szar. T csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szar. T csináljak? Nagyon gáz

Figyelt kérdés

Az van hogy elhitettem azzal a lánnyal akit szeretek hogy egy nagyon híres ember vagyok (több mint félMILLIÁRD megtekintés ytn)... képpekkel amit googleről szedtem le meg ilyenek...

És ő meg beleszeretett abba az emberbe akit eljátszottam neki....ár küldtem egy képet magamról de azt is úgy hogy az a híres ember vagyok (hasonlítok ahoz az emberhez)



2014. aug. 5. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kamu.
2014. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez annak gáz inkább aki elhitte :D
2014. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mond , hogy megtalált a NAV és mindenedet lefoglalta és befagyasztotta a bankszámláidat is.
2014. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De szánalmas egy életed lehet ha ilyen egyáltalán eszedbe jut.....
2014. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme volt ennek? De most őszintén? Meg is érdemled. Az őszinteség mindig a legjobb, még akkor is ha nem túl fényes.
2014. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az a lány se lehet egy eszes teremtés, ha ezt tényleg benyelte. Semmi probléma, akármit mondasz neki, el fogja hinni!
2014. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
félmilliárd megtekintés youtubeon? kinek adtad ki magad, psynak vagy justin biebernek? mert más lehetőség nagyon nincs
2014. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

úgy látom te is nézed a Viván a kamureget? Nem ? Kéne!

Ott az ilyen alakokat keresik meg és szembesítik a csajjal, akit átvert.

2014. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem gumimacinak. Annak is hasonló a nézettsége, nem? :D
2014. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy.
2014. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!