Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat szerintetek a lány tőlem?

Figyelt kérdés

"Gyogyós" exbarátnőm (19), akivel már 2 év 3 hónapja szakítottunk (jó barátok is voltunk eléggé, de miatta megromlott a viszony, ezt nem részletezném) írt egy üzenetet facebookon, hogy szia, hogy vagy, mi van veled? Meg be is jelölt megint. Még nem válaszoltam, de nem is hiszem hogy fogok, vissza sem igazoltam jelölését. Kb. egy fél éve is bejelölt, de akkor sem jelöltem vissza, akkor üzenetet nem írt. Kb. 1 éve is írt, meg a barátja is fenyegetett, hogy haggyam békén, miközben nem is én kerestem őt, mert engem már akkor sem érdekelt, ekkor is csak összevesztünk, és azt írta viszlát örökre, majd ki akart törölni ismerősei közül, de én tettem meg ezt helyette gyorsan, büszkeségből. Mostani barátjával már vagy másfél éve együtt van. Szóval nem is értem mit akarhat egyáltalán, vagy hogy visszaírjak e neki egyáltalán.. Ezt sem tudom. Egyébként 5 hónapig voltam együtt mindössze a lánnyal.

23/F


2014. aug. 6. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább ne írj vissza
2014. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
visszairhatnál mondjuk én pl visszakérdeznék a magam módján hogy most pontosan miért is akar beszélni velem és mit
2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyjad ne keresd a bajt!
2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Nosztalgia dugást akarna a csaj, de legyél férfiember, és ne menj bele az olcsó játékába. Vagy úgy akarnak megszívatni, h összebeszéltek a pasijával, h felajánlja magát nálad, azt amikor dugásra készültök megy az sms neki és megjelenik h szarrá verhesse "jogosan" a képedet.
2014. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!