Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a tököm is ki van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a tököm is ki van?

Figyelt kérdés
Bocsi a fura megfogalmazásért. Nem akarom, h én is az a nyavalygós tucat ember legyek itt, aki csak panaszkodik. Sosem szoktam. De jó ideje az történik velem, h folyton olyan lányokat ismerek meg, akik végre értelmesebbek az átlagtól, mégsem jöhet össze a kapcsolat egyéb akadályok miatt... pl. messze lakik, még a múltjában él, plátói szerelmes másba stb. Most lassan 4 hónapom ment rá megint erre. Annyira egy húron pendültünk, minden nap beszéltünk, de nem tudja évek óta kiheverni a plátói szerelmét. Nem ideje korán, de kértem talit tőle, persze nem jött össze. Messze is lakik. Aztán már többszöri sikertelen lezárási kísérletem után tegnap lezártam vele a beszélgetéseket. Képes volt csak annyit írni, hogy Oké, szia. A lányokat nem érinti meg egyáltalán az ilyen? Nem fáj neki, h így alakult? Tudom, h előttem másokkal is beszélgetett a neten és ugyanúgy erotikusan is levelezett, ehhez persze közöm sincs. De nekem fáj, hogy csak ennyi a 4 hónap mindennapos beszélgetés vége. Nem is marasztalt.
2014. aug. 6. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha más iránt érdeklődik akkor k*rvára leszarja a nyomorod.
2014. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te voltál számára a legutolsó ember a világon.
2014. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: ezt én értem és el is fogadnám, de nincs így állítása szerint. Azt mondta, ha már unt volna, mondta volna, mert ő is az egyenesség híve.

#2: nem értem.

2014. aug. 6. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor nyíltan és érthetően megfogalmazva:

Az a lány téged k_rvára leszart, soha nem is érdekelted, egy hazug, álnok r_banc volt.


Így már érted?

2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ácsi. Még pasija sem volt soha. Hogyan lehetne rib anc? Ő nem ilyen típus, elfogultság nélkül írom. Koránál sokkal komolyabb. De nem értem, miért a neten él akkor, mibe fájt volna találkoznunk?
2014. aug. 6. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak pótlék voltál a másik srác helyett. Sokat beszélt róla? Találkoztál a lánnyal vagy csak a neten beszéltél vele?
2014. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lássuk csak...


"Nem akarom, h én is az a nyavalygós tucat ember legyek itt, aki csak panaszkodik. Sosem szoktam."

Most mégis megteszed.


"folyton olyan lányokat ismerek meg, akik végre értelmesebbek az átlagtól, mégsem jöhet össze a kapcsolat egyéb akadályok miatt..."

Akkor első körben talán az legyen a szelekciós szempont, hogy ne legyenek "egyéb akadályok".


"pl. messze lakik, még a múltjában él, plátói szerelmes másba"

Az első: mennyire messze? Persze, ha te azt várod, hogy a sült galamb a szádbe repüljön, akkor csak várj. Ha mégsem, feltaláltak már sok szép közlekedési eszközt.

A múltjában él? Azaz?

Plátói szerelmes másba? Az ilyenekre meg nem kell egyetlen percet sem pazarolni. Foglalt, "szakítófélben levő", férjezett, szerelmes, plátói szerelmes, stb. nőkkel ne kezdj.


"A lányokat nem érinti meg egyáltalán az ilyen? Nem fáj neki, h így alakult?"

Hogyan? Nézd egy kicsit az ő szemszögéből! Neki te legfeljebb egy potenciális barát voltál, aki besértődött, amiért nem akart többet. Mit írjon erre? Kérjen bocsánatot az érzéseiért?

Biztos, hogy fáj neki, hogy így alakult, de miután neki - lévén szerelmes - nem volt célja összejönni veled, csak azért nem fog érzelmek nélkül a játékbabáddá válni, hogy neked ne fájjon.


"Tudom, h előttem másokkal is beszélgetett a neten és ugyanúgy erotikusan is levelezett, ehhez persze közöm sincs."

Bocs, de egy amolyan ribizli miatt rinyálsz itt?


" De nekem fáj, hogy csak ennyi a 4 hónap mindennapos beszélgetés vége."

Nekem is fáj sok minden, mégsem jövök ide keseregni.

Gondolj már bele kicsit! Adott egy hölgy, aki bár nem egy prűd, szeret fantáziálni erotikus dolgokról, de emellett érzelmileg nem szabad. Már itt láthattad volna, hogy felesleges törnöd magad. (Bár azzal, hogy megértsd őt, soha nem is törted magad.) Te csak önző módon a saját érdekedet nézted, hogy hogy tudnál összejönni vele, azt, hogy ő mit akar, nem. Pedig már az elején látszódott, hogy ebből nem lesz kapcsolat. Az, hogy te ennek ellenére 4 hónapot elbabráltál vele, egyedül a te egyéni problémád.

2014. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ácsi. Még pasija sem volt soha. Hogyan lehetne rib anc? Ő nem ilyen típus, elfogultság nélkül írom."

De, ezt pont hogy nagyon elfogultan írod. Nem ilyen típus? Csak épp virtuálisan fűnek-fának d*gásról ír. Tényleg ő egy érett, komoly hölgy.


"Koránál sokkal komolyabb."

Minden bizonnyal. Aztán az írásod többi része ezen állítás cáfolata.


Egyébként ugye nem vas megyei? :D Mert a leírás kísértetiesen hasonlít valakire.

2014. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nézd Simon, nem egy megalopoliszban lakom, ahol kedvemre az utcán is leszólíthatok akárkit, hogy megismerjem. Biztos te olyan könnyed ember vagy, hogy bárkivel tudsz ismerkedni, és oltári dumád van. De nekem nem megy ez így. Van szövegem, de a nyitásokkal gondjaim vannak. Nem vagyok nagy társasági ember, jobb szeretem a szűkebb összejöveteleket. Nos, ott meg eleve nem igazán van helyzeti előnyöm, h helyzetbe tudjak kerülni, mert eleve nincsenek is nagyon lányok eben a társaságban, ha pedig vannak is, akkor komoly kapcsolatban élnek. És akkor most lőjük agyon az egyedülálló férfiakat ugye? Nem tudom mennyire nem volt érthető, hogy én utaztam volna simán hozzá, hogy találkozzunk. Tehát nem várom a sült galambot, hidd el.


Amúgy 200 km-re lakik. A beszélgetés legelején nem derült ki, hogy van egy plátói szerelme, kb 1,5 hónap körül derült ki. Én meg nem vagyok paraszt, hogy ha jó a beszélgetés, akkor emiatt lelépjek, mint az emberek 95%-a csinálja ilyenkor. Mert ettől még istenieket beszélgettünk, és más témákban is írogattunk egymásnak. Ő egy visszahúzódóbb lány, egyáltalán nem netri.banc, szinte alig van fent facebookon is, ítélkezni könnyebb, tudom. De szexuális fantáziája neki is van, mint mindenkinek, én nem szólhatom meg ezért, ha erotikus levelezéseket folytatott előttem 1-2 sráccal. Persze nekem ez nem esik jól.


Én nem sértődtem be, hogy nem akart semmit, egyszerűen csak az esett rosszul, hogy még egy nyamvadt találkozóra sem szánta rá magát. Amikor tegnap rákérdeztem, hogy a találkozásról mit gondol, akkor is azt mondta, hogy mi változna általa, ő nem érzi égetőnek most, hogy találkozzunk, sajnálja, de ez van. Na mondom....és nem a saját érdekeimet néztem, mert a beszélgetés elején még nem szerettem bele, csak 1-2 hónappal ezelőtt indultak meg bennem az érzések iránta. Csak ugye a plátói szerelme miatt esélytelen....

2014. aug. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!