Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen esetben kamuznak arról, hogy valaki a pasijuk volt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 13:30
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
Ilyenről kamuzni ? Viszonylag gyorsan kiderülhetne, szal sztem hülyeség. Mondjuk nyilván nem csak ezért. Kamuzni általában hülyeség.
2014. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, én nem tenném semmilyen esetben sem
2014. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy szerelmes voltam egy pasiba, és ismerkedtünk is. A barátnőimnek, ismerőseimnek boldogan meséltem, hogy össze fog jönni a dolog. Majd kiderült, hogy a pasi csak barátkozni akar... A barátnőim meg mindig ezen pörögtek, és nem akartam az igazat elmondani, hogy egy fiú pofára ejtett... Én azt mondtam, hogy jártunk pár hetet, de aztán kiderült, hogy mégsem illünk össze.
2014. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagy ha mondjuk még soha nem volt egy párkapcsolata sem és cikinek tartja
2014. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja. Önvédelemből, hisz ilyet senki nem tesz rossz szándékból.
2014. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó hír akkor! Ennek most örülök, ha igaz. :)
2014. márc. 30. 14:22
 7/7 A kérdező kommentje:

és az lehetséges hogy olyan fiúról mondja hogy a pasija volt, akivel való életben is alakítana ki kapcsolatot?


Az amúgy hogy csak azért mondja valaki ezt, mert nem volt még senkije az nem ciki...főleg lányok terén.

2014. márc. 30. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!