Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel összejötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel összejöttem és kiderült róla pár dolog. Szerintetek csinálja még, vagy lehet annyi akaratereje, hogy le szokott róla a kedvemért?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves lány, mielőtt megismertem csetsexelgetett.

Én is, viszont amióta együtt vagyunk (3hónap), én már nem csinálom. Távkapcsolatban élünk, szóval eléggé lekövethetetlen amit csinál, viszont facen, skypeon tuti abba hagyta ezeket, mert oda be tudok lépni, és nincsenek szexuális jellegű üzentek mint régen. Teljes mértékben viszonozza szeretetemet, ezt meg tudom abból ahogy beszél vele, ahogy viselkedik mellettem, és amikor anyjáékkal beszélgettem, ők is elmondták nekem hogy mennyire szeret engem, mert ugye egy anya észreveszi ha a kislánya igazán szerelmes :)



#13éveskislány
2014. aug. 7. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne aggódj pedomaci csak a tiéd :)
2014. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Meg kell hagyni nagyon gyerekesek vagytok. Mind a ketten.
2014. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Béla bácsi! Megmondtam, hagyja a kis fruskákat! Menjen, Irénke néni már várja haza.
2014. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mert talán még gyerekek vagyunk?


De am a távkapcsolat úgy értendő, hogy 1-2 hetente elmegyek hozzájuk. szóval nem csak olyan hogy neten kereszül beszélgetünk, hanem élőben hozzámbújhat, átölelhetem :)

2014. aug. 7. 11:11
 5/16 anonim ***** válasza:
édesjézusom.
2014. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az édes jézusom -.-

De ha tudjátok írni a hülye szövegeiteket, legalább egy normális véleményt is írhatnátok mellé...

2014. aug. 7. 11:14
 7/16 A kérdező kommentje:
*Az... Édes jézusom -.-
2014. aug. 7. 11:15
 8/16 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy nem csinált másik profilt??? Fail
2014. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Na igen Pl ilyen válaszokra vagyok kíváncsi ez segítség ^^

Köszi előző :)

2014. aug. 7. 11:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igazán szeret akkor nem folytatta tovább, mint ahogy te sem. De esetleg beszéljétek meg.


De azért megmondom neked , hogy aki 13 évesen szexchattel , az azért gáz! De ez persze csak az én véleményem.


Sok boldogságot!

2014. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!