Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan jellegű kérdést olvastam hogy a kis mell tetszik-e jobban a férgiaknak vagy a nagy. Na most,az én kérdésem pedig az lenne hogy miért tetszik jobban sok férfinak a kis mell? O.o

2014. aug. 7. 13:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok,de azért van ez az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel. De azért köszi hogy leírtad a véleményed :)
2014. aug. 7. 13:55
 22/33 anonim ***** válasza:

szerintem is sokkal nőiesebb, ha valakinek van melle. már nem azért, de a kisfiús felsőtest hány pasinak tetszik?

az ókorban is ezek voltak a nőiesség jelképei, a domborulatok. :)

2014. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

amúgy a pici cici is tud lógni :D


[link]

2014. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Szerintem #20 meg ne nyilatkozzál senki nevében sem, az én nevemben meg főleg nem.


#11 voltam.

2014. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24-es: Mivel nyilatkoztam én a nevedben?
2014. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék veszekedés,intézzétek el az ilyet privátban.

Véleményt kértem és az ővé is az még akkor ha az negatv.

2014. aug. 7. 14:07
 27/33 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem érdemes pusztán a gyakori kérdéseken adott válaszokból messze menő következtetéseket levonni. Szerintem a legtöbbünk még mindig a nagy melleket imádja, az a nőiesebb"


Ezzel, olvasd el amit leírsz. Ezzel egyszersmind azt mondod, hogy itt kamu válaszokat írnak csak le, gondolom azért mert kedveskedni akarnak.Ezzel egyszersmind ráhúztad mindenkire aki eztán illetve eddig írt hozzászólást, hogy "persze persze ezt írják de valójában a két szemét odaadná egy pár nagy mellért". Hát bocs de nem.


Egyébként ez nem igaz, mert itt pont hogy az ellenekzője szokott lenni.


Ennyi igazából nem sértettél meg, csak legközelebb kicsit jobban gondold át mit írsz le. :)

2014. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Kérdező én nem azt vitatom, hogy neki mi tetszik, én azt vitatom, hogy egy valótlan dolgot ír le más nevében is, ami egyrészt csúsztatás, másrészt nem igaz.
2014. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én ezt nem úgy értettem, hogy az itt válaszolók hazudnak, hanem úgy, hogy azt a néhány embert, aki itt válaszolgat nem nevezném túlzottan komoly "mintavételnek".
2014. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Látod, már megint a csúsztatás meg az általánosítás meg a másik leszólása.


Mindenkinek joga van a véleményéhez, ez az egyik, a másik, gogy akinek meg nem tetszik a nagy mell az nyilván nem abba az irányba fog orientálódni amúgysem, függetlenül attól hányszor volt nővel. A preferenciákat nem az fogja meghatározni hány nővel szexeltél. Ok?


Mondom, jobban gondold át mit írsz le.

2014. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!