Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan jellegű kérdést olvastam hogy a kis mell tetszik-e jobban a férgiaknak vagy a nagy. Na most,az én kérdésem pedig az lenne hogy miért tetszik jobban sok férfinak a kis mell? O.o

2014. aug. 7. 13:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A nagy mellel az a helyzet hogy szembetuno, persze hogy egybol megakad rajta a szemunk, innen a tevhit hogy a pasik tobbsege a nagy mellekre bukik.En is megnezem oket, ettol fuggetlenul a kisebb melleket jobban szeretem. Azt is tegyuk am hozza hogy nem mell alapjan valasztunk part.Volt mar nagymellu nom is meg kicsi mellu is...
2014. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Egyre viccesebbeket írtok. Ez talán nem általánosítás, hogy "tévhit", hogy a legtöbb férfi a nagy melleket szereti? Mellesleg ezzel személy szerint nagyon nem értek egyet.


Egyébként a 29-es válaszban nem tudom milyen csúsztatást írtam, meg kit szóltam le ezzel. Talán érkezett ide már 10 ezer felhasználótól válasz? Így értettem, hogy nem nagy mintavétel, hogy kevés férfi válaszolt ide, ahhoz kevés, hogy ebből a több milliárdra vonatkozó általános következtetést lehessen levonni.

2014. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én nő létemre úgy gondolom, hogy a férfiaknak nem konkrétan a kismell vagy a nagymell tetszik, hanem a SZÉP MELL. S ez lehet kicsi is és nagy is.


S általában a természetes kicsi/közepes szebb mint a természetes nagy...

De akkor megint ott tartunk hogy mindenkinek más a szép...

2014. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!