Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit csinálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Elég hülyén fog hangzani.:D

Gondolom van 1-2ember aki látta azt a filmet hogy:ne szorakozz zohanal.

És nemistudom a főszereplőbe adam sendlerbe szerelmes lettem de nemtudom miért lehet hogy csak a szerepébe a filmben mert este vele álmodtam (szerepével hogy ő zohan)

És tudom hogy ez vágyálom hogy adam sendler meg stb.. mert ő híres és felesége gyereke van.

Mit tegyek ebben a helyzetben?:D

Bocsi ha értelmetlen de nemtudom hogy leirni

Köszi elölre is!:)


2014. aug. 7. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Izraeloszexuális vagy ennyi.
2014. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12 körül lehetsz. Semmit nem kell tenni,majd kinövöd. Álmodozni meg szabad. És ez nem szerelem.:D
2014. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ebben a korban, amiben te vagy, ez normális. gondolom 14-15 körüli lehetsz :)
2014. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14vagyok:D
2014. aug. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!