Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Nem tudom, mi lenne a helyes?!

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni pár hónapja egy fiúval. Neki akkor még nem volt barátnője, csak később jöttek újra össze. Mi barátként "indultunk", tudtam róla, hogy van egy gyereke is. Én abba akartam hagyni a beszélgetést, mikor újra összejöttek, de végül csak folytattuk. Most már ott tartunk, hogy ő képes lenne elhagyni értem a barátnőjét is akár. Most jön a "bökkenő", a barátnője lehet, hogy terhes lett. Nemsokára elmegy orvoshoz a csaj, hogy kiderüljön, tényleg az-e. Bennem szinte egy világ omlott össze, mert már a fiú a szüleim véleményére is kíváncsi volt, már tervezett jövőt is velem, erre ez.. Egyszer találkoztunk élőben, nagyon jól elvoltunk, már nemsokára terveztük a második találkozót is, ő pedig azt, hogy majd velem lesz, és elhagyja a barátnőjét. Tudom, én is hülye vagyok, hogy belementem ilyenbe, de nem engedtem neki semmi "olyat", és addig nem is, amíg együtt volt a csajjal. Lefeküdni is csak azután, hogy kis ideje együtt lettünk volna. Az lenne a legjobb, ha most azonnal ki is törölném az életemből, de nem tudom. Azért mégiscsak kb 3 hónapig beszéltünk folyamatosan éjjel-nappal, nagyon fog hiányozni. Végtelenül aranyos, kedves, rendes fiú volt, sosem találkoztam még ilyennel ezelőtt. Órákig tudtunk beszélni mindenről, mindig volt témánk. Se ő, se én nem találtunk még a másikhoz hasonlót sosem, éjszakákat beszéltünk át. Ő is akar engem, de ez így nem nagyon fog menni, hogy velem van együtt, de közben az exével nevelnék a gyereket (még nem biztos, hogy lesz).

Ti a helyemben megszabadulnátok ettől a sráctól? Mit tennétek? A csaj tud rólam, ő is választásra bírta a pasit, hogy vagy ő, vagy én.


2013. szept. 22. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos attól mert gyereke lesz még választhat téged csak ugyanugy a gyerekkel is tölt majd időt mivel a mostani csaját nem szereti nem javaslom hogy a gyerek miatt maradjon vele
2013. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megvárnám, hogy mi lesz a csajjal... De szerintem nem beszélnék vele, mivel már alapból 2 lánynak csapja a szelet.
2013. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"már tervezett jövőt is velem"


Ügyes srác. Kifogja az átverhető buta libákat (téged).

2013. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azzal a csajjal már pár éve együtt vannak, csak épp szünetet tartottak, mikor mi elkezdtünk ismerkedni. mindig őszinte velem, be is vallotta, hogy már nem szereti azt a lányt, és ha nem lenne a közös gyerekük, akkor már velem lenne, csak miatta nehéz a döntés, hogy mindenkinek jó legyen. ha csak egyszeri alkalomra kellettem volna, akkor pazarolná rám a napjait?! vagy egyáltalán első találkozásunkkor meg is fektethetett vagy nyomult volna, de nem tette..
2013. szept. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!