Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak nagyon kevés fiúhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Leszögezem előre, nem vagyok külsőséges. Eddig komolyan csak két srác tetszett (talán szerelmes is voltam beléjük), de ők a legjobb fiú barátaim voltak, és körülbelül egy év kellett, hogy kialakuljon a vonzalom. Tehát mondhatjuk, hogy nem a külsejük miatt tetszettek. Persze meg tudom állapítani, hogy egy srác helyes-e meg van "ideálom", mármint olyan típus, aki nagyon bejön. De ez nagyon ritka, hogy ilyen srácot találok. 16 éves múltam, de még nem voltam fiúval sehogy, mert egyszerűen, hiába jófej és kedves egy srác, ha nem tudok hozzá vonzódni úgy... Nem akarom siettetni a dolgokat, de egyszerűen úgy érzem, sose lesz olyan srác, aki egyszerre külsőleg és belsőleg is megfelel. Nincsenek nagy igényeim, amint mondtam, egyszerűen csak pár fiú van, aki iránt vonzalmat érzek. Miért van ez?
2014. aug. 7. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, csak 16/F:D
2014. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :) 16/L
2014. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem baj. :) Legalább azt mutatja, hogy a belső jobban érdekel. Márpedig elárulom, hogy sokkal nehezebb egy belsőleg megfelelő partnert találni, mint egy külsőleg megfelelőt. Maradj meg ilyennek, nem baj az, ha nem leszel szerelmes minden utadba kerülő srácba. Így legalább sok csalódástól óvod meg magad.


23/F

2014. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert lány vagy. Ti így működötök, sajnos a mi pechünkre. MI fiúk általában fordítva működünk, én különösen, mert nekem olyan lányok is bejöttek már külsőre, akire mindneki más azt mondta, hogy csúnya. Nálam úgy vettem észre, szinte csak a kövér lányoknak nincs esélye, ha csak a külsőt nézzük. De a személyiség miatt nagyon sok lány kiesik amúgy nálam, hiába tetszenek külsőre az ún csúnya lányok is. Végülis mindegy is, mert végül úgyis a lány választ és engem többnyire lekoptatnak a külsőm miatt.
2014. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én vagyok az élő példa, hogy nem feltétlenül a lány választ. :) Csak mert te mindenkibe beleesel, még nincs így. Egy lányt sem azért utasítottam el, mert ronda.
2014. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!