Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hosszú ideig nem esett le, hogy egy bizonyos fiúhoz fizikailag nem vonzódom, csak belsőre tetszik?

Figyelt kérdés

Olyan nyomi dolognak érzem ezt,mert most találkoztam olyannal,aki külsőre jobban bejön,és nem tudom miért ragaszkodtam eddig ahhoz a sráchoz,aki belsőre tetszett meg. :/

Megjegyzem,a srácnak szerintem nem is jöttem be,mert ő már rájöhetett hamarabb arra,hogy ő sem vonzódik hozzám fizikailag...

Ez olyan béna dolog,veletek volt már ilyen?


2011. máj. 31. 17:39
 1/1 anonim válasza:
szerintem nem béna dolog, egyszerűen így alakulnak a dolgok. kicsit a belső értékeket úgy említetted, mintha azoknak kisebb értéke volna, ez engem elgondolkodtatott. viszont velem is volt már ilyen, hogy valaki tökéletesen betöltötte a "lelki társ" szerepét, fizikailag pedig nem hogy nem vonzódtam hozzá, de inkább taszított. nekem az a véleményem, hogy az ilyen ismeretségeket is nagyra kell értékelni. kevés az olyan ember akivel belső értékek szempontjából jól megértitek egymást.
2011. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!