Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős a pasi, de nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős a pasi, de nem bírok ellenállni?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül tetszik fizikailag, konkrétan tudom, hogy a feleségétől eléggé elhidegült, de nem is ez a lényeg, mert nem gondolok én se semmi komolyra. Sok éve nem feküdtem már le senkivel, és most nem bírok magammal. Tudom, hogy valószínűleg rossz vége lesz, de nagyon vágyom rá. Szerintetetek?
2014. aug. 7. 21:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Adjál neki
2014. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki pont ilyen cipőben jár, mint te. Tudod mi lesz ennek a vége? Hatalmas patália, ha kiderül. Ha neked ez megéri, akkor csináld. Ha pedig még munkatárs is, akkor akár a munkahelyed is rámehet.
2014. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Vájd ki a nemi szerved. Ne tedd magad szándékosan k***@vá. és nem, nem számít az, hogy elhidegült a feleségétől, mert az a nő még mindig a felesége.
2014. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Jázi :) ***** válasza:
Nincs elég facér férfi? Az,hogy ő vonz csak egy dolog, de marha nagyot fogsz koppanni ha belemész.
2014. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1. ok:)

2. kb. zéró esélye van, hogy kiderüljön. továbbá: nem mindenki a munkahelyén csinálja, nem kell általánosítani.

3. ha a pasit ez nem érdekli, mind a ketten akarjuk egymást, akkor miért engem érdekeljen?

4. nincs olyan, aki tetszik. már régóta nincs. miért koppannék, ha tudom, mibe megyek bele?

2014. aug. 7. 21:34
 6/25 Jázi :) ***** válasza:
Mert régóta ő az első aki tetszik neked és ha belemész ebbe bele is fogsz szeretni. De ő miattad nem fogja eldobni a feleségét ez majdnem 100 %!
2014. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha ilyen válaszokat tudsz csak adni, akkor minek vagy kíváncsi a véleményünkre? Egyébként a hormonok dolgoznak és ilyenkor hülyeséget csinál az ember. Utána meg csak fogja a fejét... de mindenesetre akkor jó szórakozást. Közben pedig gondolj a feleségére, aki esetleg otthon várja.
2014. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha a pasit nem érdekli, hogy van felesége, az őt teszi gerinctelenné, ha téged nem izgat a dolog, az téged. Ha szeret, váljon el. Ha nem is szeret, de tényleg elhidegült a feleségétől, váljon el. Minden egyéb csak kamu duma.
2014. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

6. hát, mondjuk mondasz valamit....

7. milyen válaszokat? csak visszakérdeztem. ha ezekre nincs újabb válasz, akkor mire kéne gondolnom?

2014. aug. 7. 21:38
 10/25 anonim ***** válasza:
"kb. zéró esélye van, hogy kiderüljön. továbbá: nem mindenki a munkahelyén csinálja, nem kell általánosítani." Ebben mi az Isten volt a kérdés?
2014. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!