Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El szeretném "csavarni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném "csavarni" egy pasi fejét! Mi az ill. azok a női "praktikák" amiknek egy pasi nem tud ellenállni és lázba hozza őt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, ez minden pasinál változó. Szerintem nincs kifejezett módszer. Ahhoz ismerned kell legalább egy picikét. Vagy ha nem, akkor pedig próbálgasd! Például ha a közeledben van, akkor ne röhögcsélj feltűnően a barátnőiddel, mert az a pasiknak nem jön be. Ha közelebbről is ismered, úgy értem beszélőviszonyban vagytok, akkor kedvesen nézz a szemébe, mosolyogj (ha távol van, ez akkor is jó), és néha "véletlenül" megérintheted pl a karját, a vállát... A reakcióit pedig észre fogod venni. Ha nem teljesen kielégítő választ adtam, akkor írj kommentben, és próbálok még segíteni. :) Sok sikert!
2008. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2008. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ ari töled hogy igy segitesz:)!Igen ismerem/kb fél éve/ és jo fej közvetlenül eltudunk dumcsizni csak tudod idősebb nálam amivel nincs gond csak nem tudom hogy viszonyuljak hozzá milyen lépést tegyek felé hogy észrevegye hogy bejön nekem!?De nem akarom letamadni sem!
2008. febr. 20. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
semmiképpen ne játszd meg magad, mert már ismer és ez feltűnne neki.Azon kívül nem is biztos hogy bejön neki.Ha beszélgettek ejts el kétértelmű megjegyzéseket, aztán meglátod veszi e a lapot.remélem neked is bejön!!!
2008. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megprobálom hátha ugy rájövök mi is a helyzet va e esélyem!Köszi a választ!
2008. febr. 20. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféleképpen ne támadd le, és ne mondd meg neki közvetlenül, hogy tetszik neked. Attól megrémülnek a pasik, még ha nem is mutatják. Először kerülj hozzá még közelebb, próbálj vele olyan témákról is beszélgetni, amik intimebbek vagy amiklyenekről sosem szoktatok, és talán közelebb hoz titeket egymáshoz. (Te tudod, hogy ezek mik lehetnek.) És akkor utána jöhetnek a kétértelmű megjegyzések, kérdések, ahogyan a harmadik válaszadó mondta. ;)

Pussz:Az első válaszadó voltam.


Sok sikert és majd írj! ;)

2008. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ezzel nekem is problémáim vannak... :S nem akarom elmondani, hány éves vagyok, mert az ciki lenne, hogy ilyen fejjel nem tudok mit kezdeni ebben a dologban. :P de sajnos már több barátságot is elvesztettem amiatt, hogy konkrétan tudtára adtam egy pasinak, hogy mi a szitu. most néhány hónapja iszonyatosan tetszik egy srác, és próbáltam okulni az eddigi ballépésekből, és nem tettem semmi nyilvánvalót. sajnos csak msn-en kommunikálunk, meg ritkán írunk egymásnak emailt, amiben érdeklődünk egymásról, hogy hogy vagyunk, mi van velünk, rég beszéltünk. de ennyi. szerintetek esetleg elhívjam teázni, vagy moziba, vagy ilyesmi, és akkor a válaszából talán kiderül, hogy bejövök-e neki? de az is lehet, hogy csak haverságból jönne el velem. nem igazán értek a praktikákhoz, mivel én inkább beszélősebb ember vagyok, és azt szeretem, ha konkrétan beszélnek az emberek az érzéseikről. nem értek én a nézésekből, kedveskedésekből, ilyenekből. tudom, ez talán gáz, de ez van.


remélem, tudtok valami tippet adni! köszi!

2008. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sziasztok!köszi a válaszokat!Már közelebb kerültem az "áldozatomhoz":)!Már csak idő kérdése!Köszi akik biztattak és adtak tanácsot:)!Puxa
2008. márc. 14. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!