Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit csinaltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit csinaltok ha mondjuk strandon felall nektek vagy ugy barhol es nagyon latszik? Nem gondoljatok cikisnek? Mindig id kivancsi voltam erre mert en lany vagyok es egyszer beleultem egy fiu olebe es felalt neki ugy szegyelte magat utana

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Berohanunk a hideg vízbe.
2014. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy ültél bele?
2014. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felesz vagy merszeztunk meg altalanosban es akkor
2014. aug. 8. 14:00
 4/11 anonim ***** válasza:
semmit nem csinálok. Büszkén vállalom :)
2014. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Többnyire nem szokott csak úgy felállni! :)

Van esetleg olyan alakalom, pillanat, hogy elkezd merevedni de azt még lehet leplezni és gondolateltereléssel stb. visszafordítható :D


Am velem még nem fordult elő, hogy cikis helyzetbe kerültem volna, de én azt mondom a legjobb ha az ember még el is játssza hozzá, hogy egy paraszt, alkoholtól fűtött forma :D Mármint nem túljátszani csak olyan lazán kezelve, mintha nem is tartaná cikinek :D és akkor legalább arról beszélnek, hogy "mekkora paraszt csávó volt a standon álló fasszal jött a medencébe mintha mindenki így csinálná " ... ellenkező esetben azt mondanák " jázusom szegény srác arca vörös volt mint a rák, nem tudta hogy hová nézzen annyira szégyellte magát, szerencsétlen" :D :D

2014. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Zsebre teszem a kezem és nem látszik
2014. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
nekem volt már rá példa, besétáltam a vízbe. Házibuliba nekem is az ölembe ült az egyik lánybarátom a múlt hétvégén, nagyon szép lány, és elkezdett merevedni, észrevette, és elkezdett mosolyogni, én is vigyorogtam és elkezdett kicsit ficánkolni, akkor már rendesen megkeményedett, végül elvonultunk a többiektől, a többit már nem írom le...
2014. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

hát ijenek a lányok ha egy kis kemény dolgot éreznek a lábuk közt mindjárt ellágyulnak és a végére járnak a dolognak és

egy kemény f @ sz na k nem tudnak ellenállni

2014. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ekkor feltűröm az ing/póló alsó részét had látszódjon.
2020. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 manly válasza:
Nem ciki, norm. dolog.
2022. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!