Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el a csajt?

Figyelt kérdés
Az történt velem a napokban, hogy egy csaj azt mondta nekem, hogy picit sok vagyok már, tehát ahogy látom hogy fönt van, én már írok is, és például ő nem is tud így írni nekem.. Szerintetek mit tegyek? Én nem az a fajta vagyok, hogy itt egy csaj, lepattint, jöhet a következő, mert én a csajban a belsőt n€zem, a külsőt nem annyira, jó persze az is számít, de ezzel a csajjal összebarátkoztam nagyon, és nem akarom, ha csak úgy most megszakadna ez a kapcsolat, szerintetek mit tegyek?

2014. aug. 9. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül elfelejtened, de hanyagold egy kicsit, ne fojtsd meg.
2014. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nadiene ***** válasza:
Igen. Valószínű más miatt van fent, mással ír.
2014. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen túl sokszor keresed, nem engeded hogy ő keressen téged. Szerintem írj neki kevesebbet.
2014. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nadiene ez hülyeség...

Srac, sztem várd meg, mig o ir rad. Igy nagyon ugy tunik, mintha te akarnal csak beszélgetni. O meg csak valaszol....majdnem igy jartam en is mostansag. Megvartam, mig a csaj ir.

2014. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már nem írok neki, majd ha tényleg fontos dologról lesz szó, viszont ott a barárnője is, vele is nagyon összebarátkoztam, és ő meg nem ír vissza most már..
2014. aug. 9. 09:29
 6/8 A kérdező kommentje:
inkább a barátnőjével kéne javítanom a kapcsolatomat.. mert hát az nagyon rossz lett, de csak mert írtam neki ask-on egy szívet, azóta nem ír vissza....
2014. aug. 9. 09:36
 7/8 anonim válasza:

szerintem ne akarj két legyet egy csapásra, döntsd el, akkor most ő, vagy a barátnője? :D

Legközelebb meg szerintem ha írsz is neki, kezd azzal h nem akartad megfojtani és sajnálod, ha neki sok volt! :)

2014. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nadiene ***** válasza:
Azt nem vágod, hogy ő valszeg beszél a barátnőjével, és mindketten leírtak?
2014. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!