Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek inkább felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkább felejtsem el a csajt?

Figyelt kérdés

A csaj 16 éves, én 18 leszek, egy suliba járunk. Nem ismertem őt, de felvettem őt szombaton facebookra. Írtam neki, de mindjárt írta is, hogy nem tudunk beszélni, mert ment vissza kollégiumba. Ma volt a második közeledésem felé, felhívtam, hogy lenne e kedve suli utàn találkozni, de minden kérdésemre egyértelmű nemeket mondott, majd a beszélgetés végén mondta, hogy ,"bocsi majd legközelebb".

Este írtam neki, válaszolt, beszéltünk pár "sornyit", nem siettette el a válaszadást, az utolsó üzenetetem, amit írtam neki látta is, de nem válaszolt, most már offline. Kérdezősködtem és állítólag visszahúzódó csaj és aranyos..



Szerinted inkább felejtsem el?



2013. febr. 19. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Felhívni nem kellet volna, az kicsit ijesztő, kivéve ha ő adta meg a számát. Szerintem nem felejtős, de próbáld megbeszélni vele a dolgot. Az én tapasztalatom, hogy ilyen helyzetből szépíthetsz pl.: barátságba, és később amikor már bízik benned nyomulhatsz is rá.
2013. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már én is bánom a hívást:-(
2013. febr. 19. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Még egyszer próbálkozné,aztán hagynám a pi.csába szerintem.De te tudod nem vagyunk egyformák.Azért se.gget se csinálnék a számból.Ha vissza huzodó akkor puhíthatod még egy kicsit.Lehet több idő kell neki,nem tudom.Azért nem mondom hogy hagyd vagy ne,mert nem ismerem.Valakinek több idő kell,de ha egyáltalán nem fogalkozik veled,vagy szóba sem áll akkor hagynám.Mióta ismered?
2013. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem annak idején nagyon tetszett egy aranyos visszahúzódó lány. Oda mentem hozzá személyesen, fal fehér lett, és még 3X kellet oda menjek hozzá, hogy dumálhassunk neten. Kapcsolat nem lett a dologból, de azóta az egyik legjobb barátnőm. A történethez az is hozzá tartozik, hogy ijesztő arcom van, szóval szerintem neked is van még remény.
2013. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Látom hívtad.Nem gond szerintem!Lovagias voltál,felhívtad!Nem egy rinya gép vagy!Felmerted emelni a telefont a sok üö,cssel ellentétben.Ne bán a hívást!Még lehet jól jön,legalább látta hogy nem vagy besz@ri.Szerintem semmit nem b@sztál el.Ne bán hogy felhívtad,tökös csáó voltál megkérdezted.Ennyi.Arról te nem tehetsz hogy ő ilyen vissza húzódó.
2013. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
* sok pöccsel ellentétben
2013. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ő most elsős, eddig csak látásból ismertük egymást meg a folyosón mindig mosolyogva köszönget, voltunk matekversenyen, ott poénkodtam a tanfelügyelővel és csak ő hallotta aztán nevetgélt rajta. :)


Másnap felvettem őt és a többit már tudod

2013. febr. 19. 21:05
 8/16 anonim ***** válasza:
*bán=bánd
2013. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Korodbeliekre nyomulj. Tirpák.
2013. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Andii1 ***** válasza:
hagyjad nem akar tőled semmit
2013. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!