Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasikat miért olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat miért olyan nehéz elcsábítani az xbox ps stb elől? Miért fontosabb, mint a barátnő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
nem nehéz, csak jó technika kell :D vagy elég erős érzelmek a pasiban :)
2014. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én részemről azért mert ilyen melegbe nincs jobb mint a ventilátor hűs szelébe darálni az orkoka és a chaos katonákat. :P
2014. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát ha úgy járnak mint én 100%-ban meg tudom érteni hogy az xbox vagy a ps jó elfoglaltság

nem fontosabb egyszerűen csak jó vele játszani (mondjuk én pc-n szeretek) és hogyha a neked a pasid ilyen és ő is így járt... na mind1 az én történetem egy külön regény

röviden én sorozatosan úgy jártam hogy jobban megéri a pc-mel szórakozni mint a barátnőmmel lenni mert az legalább nem csinálta velem azt mint az eddigi barátnőim sorozatba

2014. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

El lehet... :)


Hátulról átöleled, és a fülébe súgod: "Nyalj ki drágám!", vagy ha nem szereti, akkor más pajzán dolgot, mit szeretnél. ;)


Rögtön otthagyja a gépet. :D

2014. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs xboxom, se ps-em, de még barátnőm se. Jól megszívtam.
2014. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert az ember nem pusztán homo sapiens, hanem homo ludens, vagyis játékos ember is. Szeret játszani és ez bizonyos formában, bizonyos keretek és korlátok között felnőtt korban is megmarad.


Ha azonban valaki a játék bármilyen formája miatt hanyagolni kezdi az emberi kapcsolatait, ott már vagy kezdődő játékfüggésről, vagy egy érzelmileg még kevésbé felnőtt, egy komoly kapcsolatra még kevésbé alkalmas emberről van szó. Szerencsés esetben ráébred, hogy az élet más területeire is oda kell figyelni, a játék nem mehet más tevékenységek/kapcsolatok rovására, ha nem, akkor gondjai, komolyabb konfliktusai lehetnek később.

2014. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5-ös nem is tudod milyen jól jártál és egyszerre mit vesztettél ezzel :)


nincs egy csomó kötelezettség, nincs függőség ezek iránt...viszont nem kötnek le, nem játszhatsz rajtuk, a barátnőtől nem kapsz szeretetet...szóval újíts be valamit :)

2014. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kiadsam333 oké! Van egy felesleges xboxod?
2014. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
faterom konzolboltos volt :D hegyekbe vannak itt a kellékek, nekem sajnos nincs :) én csak élveztem egy időben a 6-7 fajta konzolon játszást :) de én inkább egy új laptopot vettem a pénzemből :) 3 laptopom van :D abból 2 fölös :) de egyet már kölcsön adtam a másik meg tartalék :) tabletem van még, de azon szoktam néha utazás közben programozni vagy játszani szóval arra szükségem van :)
2014. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én például általában 10 perc után megunom a játékokat. Amelyiket nem, azt is azonnal otthagyom ha valami jobbat is csinálhatok helyette.
2014. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!