Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék 16 éves fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék 16 éves fiúként egy "beszédes" típus?

Figyelt kérdés
Kisebb koromba nagyon gátlásos és visszahúzódó voltam és még most is az vagyok egy kicsit.A barátnőm is szokta néha mondani,hogy nem túl sokat beszélek,csendes vagyok de azért jól megvagyunk,2 hónapja járunk és mindennap összejövünk és csinálunk valamit.Úgy érzem kicsit uncsi vagyok.Hogyan tudnék ezen változtatni?

2014. aug. 7. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
hejjj ez engem is érdekel
2014. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Dejó neked legalább van barátnőd... 16/f
2014. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy szedted össze? ő is csendes?
2014. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem nem kell mindenkinek "beszédesnek" lenni. Mondjuk mint látom 16 vagytok szóval még itt másabb, de szerintem a legtöbb csaj nem szereti a túl nagyszájú dumagépeket, főleg 25 felett.. megbízhatatlanságot sugároz.
2014. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

úgy lett barátnője, hogy külsőre helyes, mert a legtöbb lánynak amúgy ez a lényeg, hogy külsőre helyes legyen a fiú


nyílván a mázlista gyerek jól néz ki genetikailag. én ronda vagyok és unalmas na ezzel már sokkalnehezebb csajozni, évi egy-két csóknál több ritkán jön össze

2014. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tipp:

-Beszélj arról mit szeretsz.

-Vagy ha sétáltok és látsz valamit ami felkelti a figyelmedet mondd el a véleményedet.

-Figyeld meg a sikeres beszélgetőket az osztályodban. És fejben ismételd el mit mondtak, majd találj ki egy sémába illő magadra vonatkozó mondatot, és gondold azt hogy másnak mondod. Ezt este lehet jól gyakorolni, mikor van ideje összegezni a napi tapasztalatokat.

-Nézz utána a veled beszélgető érdeklődési körébe tartozó dolgoknak olyan mértékig, hogy legalább kérdezni tudj. Nagyon fognak örülni.


És nem mindig a legtöbbet beszélő a legjobb társalgó. Ugyebár a beszélgetés = beszéd és figyelés megfelelő arányú elegye. Tehát fontos az egyensúly.


A legfontosabb azonban az, hogy fogadd el magad, és ne várd, hogy azonnal beszédes leszel. Csak fokozatosan ossz meg több mindent magadról és a világról. Ez is egy készség, ami tanulható.


Ennyi jutott most így eszembe.

2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Régen én is ilyen voltam aztán egyszer eljátszottam hogy berúgtam és random mondtam a hülyeségeket és ez így rám ragadt :) annyi a lényeg csak mond azt ami éppen eszedbe jüt.
2015. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!