Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más csaj is ilyen pocsékul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más csaj is ilyen pocsékul érzi magát azokon a napokon?

Figyelt kérdés

Azon már túltettem magam, hogy az első és a negyedik napom kb csak azzal telik, hogy olyan szinten görcsöl a hasam, hogy nem bírok egyenesen állni, és 5 percenként rohanok WC-re nehogy a szoba közepén lássam viszont a reggelim. A többi napon borzasztó fejfájás, nulla életkedv, 10-12 órákat alszok, és még mindig kimerült vagyok, és gyenge.

7 napos szenvedés, és egy csomag betét/nap simán elfogy az első napokon.

Ez mellé jön még, hogy hiába mosom meg a hajam, beszürkül és összeesik 2 nap alatt, pattanásos leszek, kifakul a bőröm (kb a fehér táblakrétával leszek egy színben), és úgy érzem magam, mintha két nap alatt híztam volna 5kg-t. És úgy is nézek ki.


Más is ilyen rosszul viseli?


2014. aug. 9. 15:47
 1/7 Kerida ***** válasza:

Ennyire nem. Nekem csak egy nap szokott rossz lenni.


És viszonylag gyors is a lefolyása ha sportolok.

2014. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is néha ugyanezt érzem..

Valamikor amikor meg van, nem fáj a hasam meg semmi bajom sincs..

De utána mikor megint meg jön, k**rvára görcsöl a hasam, nem merek enni ne h kihányjam.

2014. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj, nem vagyok rosszul meg semmi. Csak patis leszek. Meg kellemetlen de semmi.
2014. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak azért kérdezem, mert ha "benne vagy a korban" esetleg érdemes volna fogamzásgátlót íratnod, és az ezen is szokott segíteni. Persze nem vagyok nőgyógyász..
2014. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2014. aug. 9. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, a legutolsó vérzésem után eldöntöttem, hogy fogamzásgátlót íratok, állítólag enyhülnek tőle a görcsök, mellesleg van párom is úgyhogy még az óvszerrel sem kell majd bajlódnunk :)


21/L

2014. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyi rosszat hallottam már a fogamzásgátlókról, hogy egyszerűen nem merek.
2014. aug. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!