Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele nektek egy szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele nektek egy szexkapcsolatba? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Nyilván szex igen. De azon kívül? Összebújós együttalvás? Közös reggeli az ágyban? Vagy vége és mindenki megy a maga dolgára? Bármiféle törődés a szexen kívül? Egyoldalú kielégítés? A másik problémájának meghallgatása? stb.

Előre is köszi, hogy megosztjátok a tapasztalataitokat!



2014. jún. 24. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mer most bemegyek oszt megelöm a polgármestert! Mivaaan?
2014. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyk.: szexkapcsolat = találkoznak, dugnak, aztán mindketten viszlát? vagy attól, hogy nem járnak vannak ilyen kis plusz dolgok is (mint amiket pl. írtam a magyarázatban)? Tehát gyakorlatilag a kérdés az, hogy kinek mit jelent egy szexkapcsolat?
2014. jún. 24. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sosem volt benne részem, de gondolom a beszélgetés, ősszebújás beleférne. Sőt anélkül nekem nem is menne annak ellenére, hogy pasi vagyok.
2014. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megbeszélés kérdése.
2014. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami jól esik :-)

Mondjuk beszélgetés, előtte-utána szokott lenni, persze. Meg csetelések amikor nem találkoztunk. De volt, hogy összefutottunk csak egy kávéra, mert olyanunk volt. Felmerült olyan is, hogy üljünk be egy filmet megnézni ... bár abból nem lett semmi, mert nem találtunk olyat, ami érdekel.

2014. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szex volt, együtt alvás nem. Meghallgattunk, megbeszéltük a problémáinkat. Egyszer elmentünk vásárolni, főztünk együtt, iszogattunk együtt. Ennyi volt, nem volt megbeszélve, jött magától, egyikünk se akart soha szerelmet belevinni.
2014. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzelmeken kívül bármi.
2014. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!