Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a fiúk, hogy ilyen típusú lányok kellenek nekik, ha a valóságban nem így van?

Figyelt kérdés

A fiúk többségétől mindig azt hallani, hogy azokat a lányokat szeretik, akik nem adják könnyen magukat, nincsenek "elhasználódva", nem volt előttük kismillió barátjuk, nem fetrengenek minden hétvégén részegen, nem buták és nagyképűek, pedig ha tényleg van egy ilyen lány azt észre se veszik, vagy kigúnyolják. (Legalábbis bennem ezeket a tulajdonságokat eddig nem becsülte senki.) Akkor miért mondják? Saját magukat is csak áltatják?

(Nem ismerkedési céllal írtam ki a kérdést, nem hiszek a netes párkeresésben, csak érdekel.)


2014. aug. 9. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne általánosíts kérlek! Mindkét nemben előfordul ez egyébként!
2014. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát Én ilyen lány vagyok... és meg is becsültek/becsülnek ezért. Még azok a srácok is ezt mondják, akik bepróbálkoztak, de nem hagytam magam... mivel akkor még volt párom.
2014. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesz egy ilyen hozzászólás, mint az első. Nem általánosítottam, azért írtam oda, hogy: "a fiúk TÖBBSÉGÉTŐL.."
2014. aug. 9. 17:01
 4/17 A kérdező kommentje:
2: akkor te szerencsés vagy, én eddig csak pont az ellenkezőjét tapasztaltam...
2014. aug. 9. 17:02
 5/17 anonim ***** válasza:
A normális srácok ilyesmi lányt keresnek,DE alig van ilyen,és a legtöbb foglalt is.Képzeld, én meg hiába vagyok értelmes,normális srác,akinek van még értékrendje a mai világban,és megbecsülném,szeretném a lányokat.Senkinek nem kellek,egy lány sem néz felém.És miért?Mert inkább várnak a "helyes" bunkó gyerekre,aki meghúzza és otthagyja őket inkább,mint hogy engem válasszon.Mindezt miért?Mert az a másik srác "helyesnek" született,én meg nem.
2014. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Megmondom en neked. En lany vagyok, csendes es odaado tipus, kedves meg stb, az agyban meg vadmacska. De sajnos baratom amiatt dobott, mert megismert haverjain keresztul egy lanyt, akirol kiderult, hogy 18 evesen mar 4 kapcsolata volt, meg tobb futokalandja. Mikozben a hatam mogott randizgattak is volt a csajnak valakije.

A lenyeg, hogy ez a lany amilyen modon csak tudta behalozta a baratom, mutogatta magat meg allandoan leszervezett valami artatlan tuno programot, mikozben teljesen elcsavarta a fejet.

Omiatta szakitottunk, szoval rajottem, hogy valojaban olyannak kell lenni, hogy mikozben baratom van is talalkozgassak mas pasikkal, folyton fenn kell tartani a feltekenykedest, meg folyton mindenfele programot szervezni es kimozdulni a baratokkal meg bulizni, mert csak akkor talaljak igazan erdekesnek az embert. Minel inkabb tudja a fiu, hogy nehez megtartani teged, annal jobban fogja torni magat, mert amikor teljesen bizositod afelol, hogy bele vagy bolondulva, akkor mar unalmassa valsz.

2014. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz körökben mozoghatsz kérdező. Sosem gúnyolnám ki az ilyen lányt. Én pont ilyenre vadászok mindig. :)
2014. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra mondjuk nem gondoltál, hogy ezeknek a srácoknak a nagy részét (mármint akik ezeket mondják) meg ti nem veszitek észre? Csak mert én ilyen vagyok, és a környezetemben is van kapásból 5 ilyen srác, akiknek nincsen senkijük.
2014. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez most rosszul fog esni, de a probléma ott kezdődik, hogy csak azt sorolod fel, hogy te mi nem vagy. Vagy hogy ők mivel rosszabbak nálad. Abból indulj ki hogy te miben vagy jobb!

Lehet hogy egy-egy alkalmi kalandra sokkal "praktikusabb" egy buta party r****nc, egy hosszútávú kapcsolatra viszont egy okos, normális lányt keresnek a normális(!!!) pasik, értékekkel, a "nem vagyok részeges-buta-nagyképűn" túl. Biztos neked is rengeteg ilyen van, erre koncentrálj ne arra hogy másnak mi van és te is megtalálod a párodat.

És ne feledd azt se hogy a fiúknak általában kicsit később "nő be a feje lágya", nekik is kell a tapasztalat hogy értékelni tudják később a normális lányokat.

2014. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
6: ez érdekes, erre én is gondoltam, hogy talán nem ilyennek kellene lenni. Én is ismerek egy olyan lányt, aki nem különösebben szép és butácska is, sokáig nem is értettem hogy van annyi kapcsolata és miért bomlanak utána a fiúk. Aztán rájöttem, hogy azért, mert rámenős, kihívó és tudja hogyan kell elcsábítani egy srácot. De arra is rájöttem, hogy ha akarnék sem tudnék olyan lenni, mint ő. Egyrészt teljesen más a természetem, másrészt taszít az az értékrend, amit ő képvisel. Ez akkor is így van, ha tudom, hogy ezzel a viselkedéssel sosem jutok előbbre...
2014. aug. 9. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!