Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tök átlagos vagyok mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök átlagos vagyok mégis rengeteg pasinak kellenék miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok megelégedve magammal, főleg az alakommal. Viszont rengetegen akarnak összejönni velem. (Egyáltalán nem egy olcsó rib.nc vagyok, próbálok mindig kedves lenni..) Nem rég szakítottam a barátommal, mikor megtudták kb 10 új jelentkező volt 2-3napon belül.(vannak köztünk nagyon helyesek ) Most van egy kialakuló kapcsolatom, amit nem szeretnék tönkre tenni de nagyon rám vannak kattanva a fiúk.
2014. aug. 6. 07:38
 1/9 October15 ***** válasza:

Ez aztán a probléma :D.

1.: láttál már olyan csajt aki elégedett magával?

Oké akik orrba szájba reklámozzák, hogy ők milyen rohadt jók nem számítanak mivel a kutyám hátulról jobban néz ki mint ők elölről.

2.: Tudom 2014, multikulti meg minden de nem lehet, hogy akkor mégis csak a jellem az oka ? Oké.. tényleg 2014 :D szimplán jobban nézel ki mint azt gondolod vagy annál a 10 pasinál pont beleillesz az ideálba.

2014. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Ezt a kérdést pont így már láttam...

Akkor is rendkívül, nagyképűnek éreztem, ez mit sem változott, ha így is van légy szerényebb, ha másban is ilyen vagy roppant riasztó lehet mikor megnyilvánulsz...

2014. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiuk kevėsbė válogatosak.
2014. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MERT ÁTLAGOS VAGY AZÉRT,nem túlcicomázott,buta liba,és nem olyan akivel nem lehet kommunikálni,és kinézetre is átlagos vagy,hát ezért.
2014. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
képet.
2014. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki élvezd ki..

Bizonyára kommunikálni is tudsz a pasikkal, a csinos pofi mellé azért van így...

Okosan mérlegelve dönts, és vigyázz nehogy kellemetlen szituációba keveredj, mindig az aktuális párod, vagy kiszemelt párod legyen a fontos...

2014. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Átlagos csajra is akad elég jelentkező, ha fiatal.

Átlagos pasiként a legcsúnyább lányoknál kellene kuncsorognod, és annak is mindig bizonytalan lenne az eredménye, szóval örülj.

2014. aug. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is teljesen átlagos vagyok. Vékony, alacsony, normális arcom van, szőke vagyok, barna szemű. Szóval olyan, mint az ÖSSZES nő a belvárosban.:D


Mégis folyton pasik vesznek körül, kb. egyetem eleje óta, érthetetlen módon...


Én 8 hónapja szakítottam a barátommal, azóta én emberre nem nézek rá, de mégis nyomulnak ezek a fiúk, hogy randizzunk. Le szoktam velük feküdni, de nekem nem megy több, és nem értik meg, miért van ez.


Szerintem egyébként két dolog lehet 1. az átlagos jó dolog 2. több emberre is rámennek, aztán az egyik besikerül, és nyilván az átlagos sikerül be.:))


26l

2014. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hehe, én is átlagos vagyok, mégsem nyomulnak rendkívüli módon a pasik. Évi 1-2 jelentkező kb. De legalább van pasim, akit szeretek, így mostanság ezt lesz.rom. xd

Szóval a lehetőségek:

-mégsem vagy átlagos

-szexi vagy (nőies a kisugárzásod)

-szociális lény vagy

-csinosan és előnyösen öltözködsz


... ilyenekre gondoltam, én szerintem ha ezek egy nőben megvannak, sikeres a pasiknál.

2014. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!