Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a fiúk, hogy ilyen típusú lányok kellenek nekik, ha a valóságban nem így van?

Figyelt kérdés

A fiúk többségétől mindig azt hallani, hogy azokat a lányokat szeretik, akik nem adják könnyen magukat, nincsenek "elhasználódva", nem volt előttük kismillió barátjuk, nem fetrengenek minden hétvégén részegen, nem buták és nagyképűek, pedig ha tényleg van egy ilyen lány azt észre se veszik, vagy kigúnyolják. (Legalábbis bennem ezeket a tulajdonságokat eddig nem becsülte senki.) Akkor miért mondják? Saját magukat is csak áltatják?

(Nem ismerkedési céllal írtam ki a kérdést, nem hiszek a netes párkeresésben, csak érdekel.)


2014. aug. 9. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a rendes lányokat becsülöm, és a baráti köröm is, ami érthetően nem túl nagy. A rendes, visszafogottabb srácok nem fognak neked ilyesmikről beszélni, hogy milyen nő kell nekik, sőt, lehet nem is nagyon szólnak hozzád, ezért észre sem veszed őket. Nem nagyon fogsz velük szórakozóhelyekre járni, meg ilyesmik, meg kocsmázni, és diskurálni az élet nagy dolgairól. Ők általában otthon vannak, vagy dolgoznak, elfoglalják magukat értelmesebb dolgokkal a cseverészés helyett. Nem fogod őket észrevenni, csak ha kifejezetten megfigyeled, kik ilyenek. 24/F
2014. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
8: Senkit nem szoktam elhajtani, azért, mert esetleg nem az esetem kinézetre, ilyenkor mindig adok neki esélyt, viszont, ha belsőre sem az esetem, azzal már nem tudok mit kezdeni. És eddig csak ilyenekkel találkoztam. Sajnos nem igaz, hogy az előnytelen kinézet garancia az előnyös belső tulajdonságokra, pedig még az igényeim sem nagyok.
2014. aug. 9. 17:15
 13/17 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Akkor ha tényleg így állsz hozzá, valószínűleg tényleg csak az lehet, hogy rossz emberekkel kerültél össze eddig.
2014. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
11: Kocsmázni nem is nagyon szeretnék járni, eddig is elvoltam nélküle, de beszélgetni miért ne lehetne egy normális sráccal? Nem értem az összefüggést, ne haragudj.
2014. aug. 9. 17:18
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit - aztán tényleg befogtam -, hogy az ilyen "játszmákat" nem is nagyon szeretik a normálisabb felfogású srácok. Pl.: mint amiket a 6-os ír, szerintem felejtsd el gyorsan. Minket tuti megőrjítene, de a rossz ételemben.


A másik meg, hogy szórakozóhelyeken tényleg nem valószínű, de szinte mindenhol máshol nagy eséllyel találkozhatsz velük.

2014. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem akartam játszmázni, szerintem nekem nem is menne könnyen.:)
2014. aug. 9. 17:26
 17/17 anonim ***** válasza:
11. vagyok, 14-nek: Rosszul fogalmaztam, természetesen lehet velük beszélgetni, de ne várj szószátyárkodást és örökös "mindenből poént csinálok, mert meg akarom mutatni mekkora arc vagyok, és ehhez természetszerűleg túlharsogom az egész kocsmát" típusú dolgokat. Normál hangvételű, szolid poénokkal tűzdelt, de komoly orientáltságú beszélgetést várj.
2014. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!