Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha nem vagyok biztos abban, hogy a szerelmem viszont szeret?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve kerülgetjük egymást, járni sosem jártunk, de tudom, hogy voltak idők, mikor vonzódott felém, viszont akkor mindig távolodott tőlem, így eléggé megbomlott a barátságunk,átbeszéltünk pár dolgot, amik bennem nagyobb kétségeket merítettek föl.

20F



2014. aug. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
kerdezd meg finoman
2014. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz! Nincs más választás, rá kell kérdezned. Persze ahogyan azt már előttem is leírták, finoman. És ne cicózz. Kérdezz rá, kerek perec. Nem kell húzni. Persze, Te ismered a Lányt, szóval próbálj meg úgy közelíteni ezzel felé, ami Neki bejönne/tetszene. Egyébként szerintem az tök aranyos lenne, ha mondjuk összejön, vagyis Ő is bevallotta, hogy szeret és lehet valami, akkor esetleg hirtelen elő ránthatnál egy szál virágot ennek örömére... ;) Ezzel kimutatnád Neki, hogy Neked ez nagyon fontos volt. Vagy ilyesmi. Már ha az ilyesfajta meglepetések leveszik a lábáról. Mint már mondtam Te is mered. Szerintem legyél kreatív és próbálkozz. És ami a legfontosabb abban az esetben, ha tényleg szereted azt a Lányt, hogy Ne add fel!!! Sok szerencsét! <3 :)
2014. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátok vagytok? Ha igen akkor megéri kockáztatni? Milyen kétségek merültek fel benned?
2014. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, beszéltem vele, de mint megtudtam, nem csak én vagyok a képben, és javarészt a másik javára voksol, azonban a saját érzéseit sem tudja eldönteni, ki iránt mik.

Nem is tudom, mit tehetnék, eléggé kilátástalannak érzem a helyzetet, talán inkább hagyom, hátha a másikkal boldogabb lesz.

2014. aug. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!