Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elso szerelmem volt, lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szerelmem volt, lehetett volna komoly kapcsolat belole, de talan az en hibambol nem jott ossze a dolog. Rendezett parkapcsolatban elek ma mar, viszont nem tudok magamnak megbocsajtani hogy elszalasztottam, ez orokke fog kiserni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Örökké fog, de kár ezen sírni, mindenkinek van ilyenje.
2012. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem, én elfogadtam h elb@sztam.
2012. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ki rendezte?ne legyen megrendezve! legyen igazi :D


na jó.... viccnek vége, hát annak mostmár mind1, a múlttal nem érdemess foglalkozni, nem a régi hibákkal kell foglalkozni hanem a jövő lehetőségeivel és a jelen eseményeivel.

2012. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen sztorim. Volt egy srác, akivel nagyon sokat voltunk együtt. Nem is tudom úgy 2-3 évig. Legjobb barátok, sülve-főve. :))) Klassz volt. Aztán adott az élet még egy lehetőséget pár év múlva, de az illető elszalasztotta. Megnősült és gyermeke lett.

Néha hiányzik ez a srác. Váltanék vele egy-két szót. Csak hogy hogy van meg ilyenek.


Talán majd öregen a kandalló mellett - ahogy mondtam neki (és ha olvassa ezt, szerintem tudja is, hogy róla beszélek). Csak mosolygott hogy nem... :))) Azért egy örök emlék marad. Bár nálunk nem volt szerelem, nem járás volt. Csak annak látszódott.


Úgyhogy kedves kérdező! van ilyen az életben. De én a mai napig nem sajnálom egyetlen egy percét sem a vele töltött múltamnak.

2012. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az idő minden sebet begyógyít. Mindenesetre elfelejteni sosem tudja az ember az ilyeneket.


Hát ilyen az élet. És néha elég egyetlen egy buta kis döntés! :)))

majd jól leszel! Én is megvagyok! Mindenkinek begyógyul a seb.... csak gáz ha pont te voltál az az adott szituációban, aki elszalasztotta a lehetőséget. Azt nem tudom mennyire nehéz feldolgozni.

2012. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat biztos masnal is van ,volt ilyen,talan nem egyforman kezeljuk.Lehet hogy tulzas,csak rossz hogy a jelenlegi kapcsolatban is jelen van ez a trauma,talan jobb lenne hosszabb idore egyedul lennem ?
2012. dec. 22. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Házas vagy? vagy együtt élsz valakivel?

Gáz lehet. Részemről sajnálnám azt a srácot, akiről írtam, de többet nem tehetnék. Az életet már felülírt annyi mindent azóta.


Fiú vagy lány vagy? És hány éves?

2012. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos amúgy lehet, hogy tényleg örökre kísérni fog. Nekem is rossz ilyenkor ha eszembe jut. Szerencsére rikán van. Főleg mostanában, mert boldog vagyok.
2012. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lany,allitolag ok tobbet panaszkodnak,de szerintem ez nem igaz.Fiatal sem vagyok mar,es azt hiszem a lelkem melyen orokre megmarad ez a rossz dontes reszemrol.
2012. dec. 22. 22:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zártad le még magadban a dolgot teljesen, ezért nem sikerült túllépned rajta csak látszólag. Egészen addig traumaként fogod átélni, amíg visszagondolsz rá, míg lelkileg nem vagy túl rajta. Ez tapasztalat, mert én is ugyanígy vagyok egy 2 éves távkapcsolatommal, ami lassan már 1 éve lesz, hogy véget ért, és mégis időről időre eszembe jut ugyanaz, mint neked. 30N
2012. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!